fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація включена до Реєстру Прозорості ЄС

27/ 06/ 2022
  Ми раді повідомити, що Європейська Бізнес Асоціація була включена до Реєстру Прозорості ЄС. Цей реєстр містить базу даних організацій, що взаємодіють з інституціями ЄС, зокрема представляють інтереси у процесі розробки, прийняття чи імплементації політик або законодавства ЄС. Реєстр функціонує задля забезпечення прозорості та етичності при представництві інтересів під час такої взаємодії. Переглянути запис у Реєстрі Запис в реєстрі є необхідною передумовою для здійснення діяльності з представництва інтересів відносно інституцій ЄС. Будучи представленою у реєстрі, Асоціація може взаємодіяти з інституціями ЄС, зокрема Європейським Парламентом, Європейською Комісією та Радою Європейського Союзу, для здійснення діяльності з представництва інтересів компаній-членів Асоціації шляхом участі в процесах розробки, прийняття чи імплементації політик, законодавства ЄС або процесі прийняття рішень інституціями ЄС. Включення Асоціації до Реєстру передбачає зобовязання щодо дотримання нами Кодексу Поведінки,  який регулює питання того, як саме представники інтересів мають взаємодіяти з інституціями ЄС. Дотримання Кодексу Поведінки є необхідною умовою для того, щоб ми залишались в Реєстрі. Відтак, в контексті роботи над законодавчими пропозиціями, політиками чи ініціативами ЄС, ми можемо: Організовувати або брати участь у зустрічах, конференціях чи заходах, а також брати участь у будь-яких подібних контактах з інституціями ЄС (до прикладу, зустрічатись з представниками інституцій ЄС – особами, які приймають рішення, або зі співробітниками інституцій ЄС), для реалізації чого нам можуть надавати доступ до приміщень інституцій ЄС; Надавати пропозиції або брати участь у консультаціях, брифінгах, слуханнях, робочих групах чи інших подібних ініціативах, організованих інституціями ЄС; Організовувати і брати участь в комунікаційних кампаніях, платформах, мережах та місцевих ініціативах ЄС; Здійснювати підготовку або запуск стратегічних та позиційних документів, поправок, опитувань громадської думки та досліджень, відкритих листів та інших комунікаційних чи інформаційних матеріалів, а також здійснювати замовлення та проведення досліджень; Взаємодіяти з іншими інституціями (організаціями) ЄС, які вимагають наявність реєстрації в Реєстрі особи, яка збирається із ними взаємодіяти. Включення до Реєстру Прозорості ЄС – важлива передумова та перший крок до розширення впливу та присутності Асоціації на європейському ринку задля створення нових можливостей для наших членських компаній.

Ми раді повідомити, що Європейська Бізнес Асоціація була включена до Реєстру Прозорості ЄС. Цей реєстр містить базу даних організацій, що взаємодіють з інституціями ЄС, зокрема представляють інтереси у процесі розробки, прийняття чи імплементації політик або законодавства ЄС. Реєстр функціонує задля забезпечення прозорості та етичності при представництві інтересів під час такої взаємодії.

Переглянути запис у Реєстрі

Запис в реєстрі є необхідною передумовою для здійснення діяльності з представництва інтересів відносно інституцій ЄС. Будучи представленою у реєстрі, Асоціація може взаємодіяти з інституціями ЄС, зокрема Європейським Парламентом, Європейською Комісією та Радою Європейського Союзу, для здійснення діяльності з представництва інтересів компаній-членів Асоціації шляхом участі в процесах розробки, прийняття чи імплементації політик, законодавства ЄС або процесі прийняття рішень інституціями ЄС.

Включення Асоціації до Реєстру передбачає зобов’язання щодо дотримання нами Кодексу Поведінки,  який регулює питання того, як саме представники інтересів мають взаємодіяти з інституціями ЄС. Дотримання Кодексу Поведінки є необхідною умовою для того, щоб ми залишались в Реєстрі.

Відтак, в контексті роботи над законодавчими пропозиціями, політиками чи ініціативами ЄС, ми можемо:

  1. Організовувати або брати участь у зустрічах, конференціях чи заходах, а також брати участь у будь-яких подібних контактах з інституціями ЄС (до прикладу, зустрічатись з представниками інституцій ЄС – особами, які приймають рішення, або зі співробітниками інституцій ЄС), для реалізації чого нам можуть надавати доступ до приміщень інституцій ЄС;
  2. Надавати пропозиції або брати участь у консультаціях, брифінгах, слуханнях, робочих групах чи інших подібних ініціативах, організованих інституціями ЄС;
  3. Організовувати і брати участь в комунікаційних кампаніях, платформах, мережах та місцевих ініціативах ЄС;
  4. Здійснювати підготовку або запуск стратегічних та позиційних документів, поправок, опитувань громадської думки та досліджень, відкритих листів та інших комунікаційних чи інформаційних матеріалів, а також здійснювати замовлення та проведення досліджень;
  5. Взаємодіяти з іншими інституціями (організаціями) ЄС, які вимагають наявність реєстрації в Реєстрі особи, яка збирається із ними взаємодіяти.

Включення до Реєстру Прозорості ЄС – важлива передумова та перший крок до розширення впливу та присутності Асоціації на європейському ринку задля створення нових можливостей для наших членських компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: