fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація та Василь Кісіль і Партнери: 10 років партнерства

24/ 12/ 2018
  У 2018 році ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» та Європейська Бізнес Асоціація відзначають 10-річчя партнерства. У 2008 році між організаціями було підписано Меморандум про співробітництво, згідно з яким Василь Кісіль і Партнери є ексклюзивним юридичним радником Асоціації. Андрій Стельмащук. Керуючий партнер Василь Кісіль і Партнери. Ми раді, що наше партнерство з Європейською Бізнес Асоціацією перетнуло 10-річний рубіж. Наша співпраця базується на принципах прозорості, відкритості та нетерпимості до корупції. «Разом із Асоціацією ми докладаємо всіх зусиль для вдосконалення законодавчої бази та покращення бізнес-клімату в Україні. ЄБА є майданчиком, що об’єднує відповідальні компанії, які працюють за європейськими стандартами ведення бізнесу, та платформою для обміну думками між бізнесом та владою, з метою покращити інвестиційний клімат у країні». Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Якщо ви знаходитесь на одній хвилі, маєте спільні цінності та прагнення – це супер. А ще, коли вмієте бути чесними та щирими у взаємодії, це трансформується в класні проекти та дійсно яскраву і круту співпрацю. «Тож я дякую Василь Кісіль і Партнери за професійність та інноваційність в роботі. Це команда, яка ніколи не зупиняється на досягнутому і прагне підкоювати нові вершини. Бути трендсетером. Вірю, що наступні наші спільні проекти будуть ще більш насиченими та яскравими», - додала вона.

У 2018 році ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» та Європейська Бізнес Асоціація відзначають 10-річчя партнерства. У 2008 році між організаціями було підписано Меморандум про співробітництво, згідно з яким Василь Кісіль і Партнери є ексклюзивним юридичним радником Асоціації.

Андрій Стельмащук Керуючий партнер Василь Кісіль і Партнери
Ми раді, що наше партнерство з Європейською Бізнес Асоціацією перетнуло 10-річний рубіж. Наша співпраця базується на принципах прозорості, відкритості та нетерпимості до корупції.

«Разом із Асоціацією ми докладаємо всіх зусиль для вдосконалення законодавчої бази та покращення бізнес-клімату в Україні. ЄБА є майданчиком, що об’єднує відповідальні компанії, які працюють за європейськими стандартами ведення бізнесу, та платформою для обміну думками між бізнесом та владою, з метою покращити інвестиційний клімат у країні».

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Якщо ви знаходитесь на одній хвилі, маєте спільні цінності та прагнення – це супер. А ще, коли вмієте бути чесними та щирими у взаємодії, це трансформується в класні проекти та дійсно яскраву і круту співпрацю.

«Тож я дякую Василь Кісіль і Партнери за професійність та інноваційність в роботі. Це команда, яка ніколи не зупиняється на досягнутому і прагне підкоювати нові вершини. Бути трендсетером. Вірю, що наступні наші спільні проекти будуть ще більш насиченими та яскравими», – додала вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: