fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація переїхала до нового офісу

07/ 09/ 2020
  Історія Асоціації на Андріївському узвозі розпочалася з невеликої переговорної кімнати. Тоді було важко уявити, що за 15 років наш офіс на Подолі розшириться до чотирьох поверхів та стане улюбленим місцем роботи для більше ніж 70 співробітників. Увесь цей час наш затишний офіс в історичному серці міста був знаковим місцем зустрічей представників бізнесу та влади. Ми були щасливі вітати щодня у нас в гостях близько 400 відвідувачів та бути місцем, де бізнес почувається як удома. Спільними зусиллями ми створили в нашому офісі атмосферу конструктивного діалогу, співпраці та професійного розвитку.   Однак, цього року нова реальність мотивувала нас рухатися назустріч новим можливостям та форматам, переглянути підходи та стиль роботи. Адже стало очевидним – мобільність та гнучкість стають новою тенденцією сучасності. На вимогу часу, ми переходимо до більш мобільної організації роботи та гнучкого офісного простору. Так, офіс Європейської Бізнес Асоціації у Києві переїхав до Creative State of Arsenal за адресою вул. Московська 8, корпус 7. Ми змінюємося, аби стати ще більш гнучкими, швидкими, сучасними та створювати максимум можливостей для членських компаній Асоціації. Незмінною залишається наша любов до гостей, тож вже незабаром ми будемо дуже чекати на всіх вас на нашій новій сучасній локації. Водночас, ми продовжимо працювати в онлайн-форматі, адже віримо, що комбінація двох режимів роботи дозволить досягти максимальної гнучкості та зручності у нашій з вами подальшій роботі! Новий офіс Асоціації має сучасну інфраструктуру для проведення зустрічей та переговорів, а також знаходиться поряд з ключовими органами державної влади України. Тому маємо всі необхідні умови, щоб ефективно представляти голос українських та міжнародних підприємців.  Віримо, що новий етап в роботі Європейської Бізнес Асоціації сприятиме подальшому розвитку бізнес-середовища в країні! Стосовно будь-яких питань з організації роботи Асоціації на новій локації ви можете звертатися до персонального менеджера вашої компанії або Ольги Бабич Olha.Babych@eba.com.ua, +38(067)2158196.

Історія Асоціації на Андріївському узвозі розпочалася з невеликої переговорної кімнати. Тоді було важко уявити, що за 15 років наш офіс на Подолі розшириться до чотирьох поверхів та стане улюбленим місцем роботи для більше ніж 70 співробітників. Увесь цей час наш затишний офіс в історичному серці міста був знаковим місцем зустрічей представників бізнесу та влади. Ми були щасливі вітати щодня у нас в гостях близько 400 відвідувачів та бути місцем, де бізнес почувається як удома. Спільними зусиллями ми створили в нашому офісі атмосферу конструктивного діалогу, співпраці та професійного розвитку.  

Однак, цього року нова реальність мотивувала нас рухатися назустріч новим можливостям та форматам, переглянути підходи та стиль роботи. Адже стало очевидним – мобільність та гнучкість стають новою тенденцією сучасності.

На вимогу часу, ми переходимо до більш мобільної організації роботи та гнучкого офісного простору. Так, офіс Європейської Бізнес Асоціації у Києві переїхав до Creative State of Arsenal за адресою вул. Московська 8, корпус 7.

Ми змінюємося, аби стати ще більш гнучкими, швидкими, сучасними та створювати максимум можливостей для членських компаній Асоціації. Незмінною залишається наша любов до гостей, тож вже незабаром ми будемо дуже чекати на всіх вас на нашій новій сучасній локації. Водночас, ми продовжимо працювати в онлайн-форматі, адже віримо, що комбінація двох режимів роботи дозволить досягти максимальної гнучкості та зручності у нашій з вами подальшій роботі!

Новий офіс Асоціації має сучасну інфраструктуру для проведення зустрічей та переговорів, а також знаходиться поряд з ключовими органами державної влади України. Тому маємо всі необхідні умови, щоб ефективно представляти голос українських та міжнародних підприємців.  Віримо, що новий етап в роботі Європейської Бізнес Асоціації сприятиме подальшому розвитку бізнес-середовища в країні!

Стосовно будь-яких питань з організації роботи Асоціації на новій локації ви можете звертатися до персонального менеджера вашої компанії або Ольги Бабич Olha.Babych@eba.com.ua, +38(067)2158196.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: