fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація опублікувала Білу книгу з відновлення України

05/ 12/ 2022
  На платформі Комітету з питань відновлення України експерти Європейської Бізнес Асоціації підготували Білу книгу з пропозиціями бізнес-спільноти щодо відновлення економіки України та покращення бізнес-клімату в державі. Біла книга складається з окремих розділів по різних індустріях та сферах, що підпадають під компетенцію Асоціації, та містить пропозиції для розвитку держави та покращення умов ведення бізнесу. Біла книга охоплює пропозиції Асоціації в низці сфер, зокрема в будівельній галузі, логістиці та інфраструктурі, енергетиці, сільському господарстві, видобувній галузі, інтелектуальній власності, дозвільній системі, тощо. Бізнес-спільнота не оминула увагою в своєму стратегічному документі і такі соціально важливі сфери як охорона здоров’я, трудові ресурси, пенсійна реформа, політика рівних можливостей, енергоефективність, екологія, захист прав споживачів. Також суттєва увага приділена таким важливим для бізнесу питанням, як митні, податкові, фінансові, і т.д. Цей стратегічний документ було надіслано до уваги очільникам Уряду, Парламенту та Офісу Президента України, а також Представництву Європейського Союзу в Україні, оскільки реалізація значної частини запропонованих пропозицій необхідна в тому числі для виконання євроінтеграційних зобов’язань задля набуття повноправного членства в Європейському Союзі.  Тож, сподіваємося, що надані Асоціацією пропозиції будуть враховані керівництвом держави при прийнятті подальших рішень щодо відновлення України та впровадження необхідних реформ та трансформацій. Бізнес-спільнота переконана, що врахування наданих нами пропозицій дозволить Україні не лише відбудувати економіку, а й створить привабливі умови для залучення необхідних інвестицій, що стане передумовою до зростання економіки та покращення умов для життя та роботи в Україні.  

На платформі Комітету з питань відновлення України експерти Європейської Бізнес Асоціації підготували Білу книгу з пропозиціями бізнес-спільноти щодо відновлення економіки України та покращення бізнес-клімату в державі.

Біла книга складається з окремих розділів по різних індустріях та сферах, що підпадають під компетенцію Асоціації, та містить пропозиції для розвитку держави та покращення умов ведення бізнесу.

Біла книга охоплює пропозиції Асоціації в низці сфер, зокрема в будівельній галузі, логістиці та інфраструктурі, енергетиці, сільському господарстві, видобувній галузі, інтелектуальній власності, дозвільній системі, тощо. Бізнес-спільнота не оминула увагою в своєму стратегічному документі і такі соціально важливі сфери як охорона здоров’я, трудові ресурси, пенсійна реформа, політика рівних можливостей, енергоефективність, екологія, захист прав споживачів. Також суттєва увага приділена таким важливим для бізнесу питанням, як митні, податкові, фінансові, і т.д.

Цей стратегічний документ було надіслано до уваги очільникам Уряду, Парламенту та Офісу Президента України, а також Представництву Європейського Союзу в Україні, оскільки реалізація значної частини запропонованих пропозицій необхідна в тому числі для виконання євроінтеграційних зобов’язань задля набуття повноправного членства в Європейському Союзі. 

Тож, сподіваємося, що надані Асоціацією пропозиції будуть враховані керівництвом держави при прийнятті подальших рішень щодо відновлення України та впровадження необхідних реформ та трансформацій.

Бізнес-спільнота переконана, що врахування наданих нами пропозицій дозволить Україні не лише відбудувати економіку, а й створить привабливі умови для залучення необхідних інвестицій, що стане передумовою до зростання економіки та покращення умов для життя та роботи в Україні.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: