fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як покращити продуктивність праці, додавши кілька вправ у день?

18/ 10/ 2022
  «В здоровому тілі здоровий дух» - усі ми чули цей відомий вислів. А фізична активність - запорука та невід’ємна складова міцного здоров’я та гарного самопочуття. Можна з упевненістю сказати, що фізично активні люди менше хворіють і більш стійкі до стресових ситуацій, що впливає як на якість життя вцілому, так і на продуктивність роботи у компанії зокрема. Зустріч, що відбулась 6 жовтня за участі Світлани Мальованої, CEO & co-founder RaccoonCare та Ігора Каришина, медичного експерта з реабілітації та фізичної терапії, дала учасникам корисні лайфхаки про те, як підтримувати себе у здоровій фізичній формі та покращити свою продуктивність праці. Експерти підкреслили, що важливим є не інтенсивність а регулярність фізичних активностей. До порівняння, проходження щодня 10 тис кроків є краще для нашого здоров’я аніж важка робота з гирями 1 раз на тиждень. Працюючи в офісі, рекомендовано змінювати активність кожні 2 години: пройтись подихати свіжим повітрям на кілька хвилин, зробити коротку руханку, розтягнутись тощо. Також важливо є правильно облаштувати робоче місце: очі на рівні монітору на відстані 60-70 см, висота стільця 40-45 см, а стола орієнтовно 70 см. Звісно, ці цифри підбирає кожен за своїми індивідуальними параметрами. Цікаво було теж спростувати міфи щодо болю в спині: про необхідність робити МРТ періодично, шкоду від активних вправ, тощо. Наприклад, виявилось, що фізичні вправи є одним із найкращих способів запобігти і лікувати болі в спині, адже вони навпаки зміцнюють м’язи та суглоби, покращують гнучкість та знижують чутливість організму до болю. МРТ ж слід робити лиш у виключних випадках аби не стати жертвою непотрібних досліджень та не отримати зайве лікування, ба навіть оперативне втручання. Додатково Ігор Каришин на зустрічі показав присутнім сет фізичних вправ, які можна виконувати прямо сидячи на стільці. Виконання  простих рухів допоможе почувати себе енергійніше та бадьоріше. Світлана Мальована продемонструвала учасникам застосунок, який можна використовувати на підприємствах для заохочення людей піклуватись про своє здоровя та самопочуття, а також долучитись до проекту в якості інвестора. Що ж, друзі, ми вкотре переконались у тому, що рух - це життя, здоров’я, збалансованість кожного дня! А ви проводили аналіз своїх щоденних активностей? Гайда на прогулянку з домашнім улюбленцем😊!

«В здоровому тілі здоровий дух» – усі ми чули цей відомий вислів.

А фізична активність – запорука та невід’ємна складова міцного здоров’я та гарного самопочуття. Можна з упевненістю сказати, що фізично активні люди менше хворіють і більш стійкі до стресових ситуацій, що впливає як на якість життя вцілому, так і на продуктивність роботи у компанії зокрема.

Зустріч, що відбулась 6 жовтня за участі Світлани Мальованої, CEO & co-founder RaccoonCare та Ігора Каришина, медичного експерта з реабілітації та фізичної терапії, дала учасникам корисні лайфхаки про те, як підтримувати себе у здоровій фізичній формі та покращити свою продуктивність праці.

Експерти підкреслили, що важливим є не інтенсивність а регулярність фізичних активностей. До порівняння, проходження щодня 10 тис кроків є краще для нашого здоров’я аніж важка робота з гирями 1 раз на тиждень.

Працюючи в офісі, рекомендовано змінювати активність кожні 2 години: пройтись подихати свіжим повітрям на кілька хвилин, зробити коротку руханку, розтягнутись тощо.

Також важливо є правильно облаштувати робоче місце: очі на рівні монітору на відстані 60-70 см, висота стільця 40-45 см, а стола орієнтовно 70 см. Звісно, ці цифри підбирає кожен за своїми індивідуальними параметрами.

Цікаво було теж спростувати міфи щодо болю в спині: про необхідність робити МРТ періодично, шкоду від активних вправ, тощо.

Наприклад, виявилось, що фізичні вправи є одним із найкращих способів запобігти і лікувати болі в спині, адже вони навпаки зміцнюють м’язи та суглоби, покращують гнучкість та знижують чутливість організму до болю. МРТ ж слід робити лиш у виключних випадках аби не стати жертвою непотрібних досліджень та не отримати зайве лікування, ба навіть оперативне втручання.

Додатково Ігор Каришин на зустрічі показав присутнім сет фізичних вправ, які можна виконувати прямо сидячи на стільці. Виконання  простих рухів допоможе почувати себе енергійніше та бадьоріше.

Світлана Мальована продемонструвала учасникам застосунок, який можна використовувати на підприємствах для заохочення людей піклуватись про своє здоров’я та самопочуття, а також долучитись до проекту в якості інвестора.

Що ж, друзі, ми вкотре переконались у тому, що рух – це життя, здоров’я, збалансованість кожного дня!

А ви проводили аналіз своїх щоденних активностей? Гайда на прогулянку з домашнім улюбленцем😊!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: