fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як перетворити мрії в реальні результати

18/ 06/ 2021
  Уолт Дісней колись сказав: “Правильний спосіб почати щось — це припинити говорити та робити”. Цей вислів, зокрема, стосується наших мрій, а точніше — їх втілення в життя. Адже хто з нас не має мрії?! Мабуть, таких навіть нема. Але чи всі втілюють їх в реальність? Комусь не вистачає сміливості, комусь — ресурсів.. Однак з будь-якої ситуації є вихід. Отож, ми склали 5 кроків до перетворення мрії в реальні результати: 🌞 Крок 1. Матеріалізуйте мрію за допомогою візуалізації. Візуалізація — метод, за допомогою якого ви уявляєте собі те, чого хочете від життя, використовуючи силу уяви. Завдяки цьому людина може перетворити свої мрії в майбутні можливості. Цей прийом, широко використовуються в бізнесі — для створення конкретних цілей та прагнень. 📖 Крок 2. Пріоритети. Маючи чітке уявлення мрії, її необхідно перетворити на ціль. Для цього необхідно прописати її та перейти до пріоритетності, стосовно інших справ. Саме це вважається вдалим початком на шляху до мети. Цілі повинні бути не надто віддалені від реальності. 📃 Крок 3. Визначте основні етапи. Сплануйте основні етапи. Визначте реальний дедлайн та сплануйте дії. Наприклад, ви бажаєте, щоб мрія реалізувалась у наступному році, тому вам необхідно спланувати власні дії на рік, пів року, на квартал (3 місяці), на місяць, на тиждень та на кожний день. Як саме планувати правильно та ефективно дізнайтеся тут. 🔎 Крок 4. Слідкуйте за прогресом. Однією з переваг структурованого підходу до цілі  є те, що люди можуть чітко уявляти, як кожна дія і зусилля штовхає їх до вищої мети. Це допомагає створити імпульс і мотивацію. 🧍‍♀️🧍🧍‍♂️ Крок 5. Заручіться підтримкою. Сильні люди розповідають відкрито про свої цілі та мрії. Ваші друзі та родні завжди підтримають вас! Найближчий старт ТМК21 - 21 червня

Уолт Дісней колись сказав: “Правильний спосіб почати щось — це припинити говорити та робити”. Цей вислів, зокрема, стосується наших мрій, а точніше — їх втілення в життя.

Адже хто з нас не має мрії?! Мабуть, таких навіть нема. Але чи всі втілюють їх в реальність? Комусь не вистачає сміливості, комусь — ресурсів.. Однак з будь-якої ситуації є вихід. Отож, ми склали 5 кроків до перетворення мрії в реальні результати:

🌞 Крок 1. Матеріалізуйте мрію за допомогою візуалізації.

Візуалізація — метод, за допомогою якого ви уявляєте собі те, чого хочете від життя, використовуючи силу уяви. Завдяки цьому людина може перетворити свої мрії в майбутні можливості. Цей прийом, широко використовуються в бізнесі — для створення конкретних цілей та прагнень.

📖 Крок 2. Пріоритети.

Маючи чітке уявлення мрії, її необхідно перетворити на ціль. Для цього необхідно прописати її та перейти до пріоритетності, стосовно інших справ. Саме це вважається вдалим початком на шляху до мети. Цілі повинні бути не надто віддалені від реальності.

📃 Крок 3. Визначте основні етапи.

Сплануйте основні етапи. Визначте реальний дедлайн та сплануйте дії. Наприклад, ви бажаєте, щоб мрія реалізувалась у наступному році, тому вам необхідно спланувати власні дії на рік, пів року, на квартал (3 місяці), на місяць, на тиждень та на кожний день.

Як саме планувати правильно та ефективно дізнайтеся тут.

🔎 Крок 4. Слідкуйте за прогресом.

Однією з переваг структурованого підходу до цілі  є те, що люди можуть чітко уявляти, як кожна дія і зусилля штовхає їх до вищої мети. Це допомагає створити імпульс і мотивацію.

🧍‍♀️🧍🧍‍♂️ Крок 5. Заручіться підтримкою.

Сильні люди розповідають відкрито про свої цілі та мрії. Ваші друзі та родні завжди підтримають вас!

Найближчий старт ТМК21 – 21 червня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: