fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як інвестиції у військові облігації допоможуть вашому бізнесу втриматися на плаву

29/ 07/ 2022
  Автор: Фрідом Фінанс Україна Після масштабного вторгнення росії український бізнес обєднався на хвилі підтримки Збройних сил України та економіки. Підприємці продовжують працювати, жертвують мільйони гривень на благодійність та сплачують податки наперед. Допомагати армії можна через донати у волонтерські центри, участь в урядових ініціативах або купівлю військових облігацій. Останній варіант 一 особливий. Військові облігації як спосіб донатити на ЗСУ. Грошової допомоги, яку отримує Україна від західних партнерів, грантів та кредитів вистачає для покриття половини дефіциту державного бюджету. Все інше 一 це військові держоблігації, які купує Нацбанк (емісія гривні), держбанки, приватні фінустанови та громадяни. Якщо ви купуєте державні військові облігації, то ваші кошти направляють на армійські потреби (закупівля амуніції, техніки, медикаментів тощо) та на покриття важливих статей витрат у держбюджеті. Військові ОВДП як інвестиція. Інвестиції в державні облігації крім соціально-патріотичної мети передбачають особливу вигоду для благодійника. Для ЗСУ це допомога, а для вас як фізичної чи юридичної особи 一 інвестиція. Наразі ставка дохідності за цими цінними паперами сягає 16% у гривні та 4,5% у доларах США. Це хороший спосіб хоча б частково захиститися від девальвації валют, забезпечити собі або своєму бізнесу більшу стійкість у майбутньому. Ви повернете інвестицію через кілька місяців, рік чи пізніше (залежить від дати погашення) та можете використати кошти для підтримки бізнесу чи на інші потреби. Особливості військових облігацій. Немає податку на дохід фізичних осіб (18%) та військового збору (1,5%). Дохідність річних ОВДП вища, ніж за річними депозитами у державних банках та банках з іноземним капіталом. Немає брокерських комісій на операції з цими цінними паперами. Мінімальний поріг входу — 1000 грн (1 облігація). Спрощена верифікація індивідуальних інвесторів, не потрібно підтверджувати дохід у межах 400 тис. гривень. Купівля цінних паперів через Фрідом Фінанс Україна. Купити військові облігації можуть фізичні та юридичні особи, які перебувають в Україні та за кордоном. Фізичні особи-підприємці спершу повинні вивести гроші на свій рахунок фізичної особи. Щоб оформити покупку, потрібно відкрити брокерський рахунок для інвестицій на фондовому ринку України. Наразі це можна зробити віддалено. З оформленням документів допоможе персональний інвестиційний експерт. ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» є професійним учасником фондового ринку України. Компанія здійснює інвестиційну, дилерську та депозитарну діяльність, працює на основі безстрокових ліцензій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР).

Автор: Фрідом Фінанс Україна

Після масштабного вторгнення росії український бізнес об’єднався на хвилі підтримки Збройних сил України та економіки. Підприємці продовжують працювати, жертвують мільйони гривень на благодійність та сплачують податки наперед.

Допомагати армії можна через донати у волонтерські центри, участь в урядових ініціативах або купівлю військових облігацій. Останній варіант 一 особливий.

Військові облігації як спосіб донатити на ЗСУ

Грошової допомоги, яку отримує Україна від західних партнерів, грантів та кредитів вистачає для покриття половини дефіциту державного бюджету. Все інше 一 це військові держоблігації, які купує Нацбанк (емісія гривні), держбанки, приватні фінустанови та громадяни.

Якщо ви купуєте державні військові облігації, то ваші кошти направляють на армійські потреби (закупівля амуніції, техніки, медикаментів тощо) та на покриття важливих статей витрат у держбюджеті.

Військові ОВДП як інвестиція

Інвестиції в державні облігації крім соціально-патріотичної мети передбачають особливу вигоду для благодійника. Для ЗСУ це допомога, а для вас як фізичної чи юридичної особи 一 інвестиція.

Наразі ставка дохідності за цими цінними паперами сягає 16% у гривні та 4,5% у доларах США. Це хороший спосіб хоча б частково захиститися від девальвації валют, забезпечити собі або своєму бізнесу більшу стійкість у майбутньому. Ви повернете інвестицію через кілька місяців, рік чи пізніше (залежить від дати погашення) та можете використати кошти для підтримки бізнесу чи на інші потреби.

Особливості військових облігацій

  • Немає податку на дохід фізичних осіб (18%) та військового збору (1,5%).
  • Дохідність річних ОВДП вища, ніж за річними депозитами у державних банках та банках з іноземним капіталом.
  • Немає брокерських комісій на операції з цими цінними паперами.
  • Мінімальний поріг входу — 1000 грн (1 облігація).
  • Спрощена верифікація індивідуальних інвесторів, не потрібно підтверджувати дохід у межах 400 тис. гривень.

Купівля цінних паперів через Фрідом Фінанс Україна

Купити військові облігації можуть фізичні та юридичні особи, які перебувають в Україні та за кордоном. Фізичні особи-підприємці спершу повинні вивести гроші на свій рахунок фізичної особи.

Щоб оформити покупку, потрібно відкрити брокерський рахунок для інвестицій на фондовому ринку України. Наразі це можна зробити віддалено. З оформленням документів допоможе персональний інвестиційний експерт.

ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» є професійним учасником фондового ринку України. Компанія здійснює інвестиційну, дилерську та депозитарну діяльність, працює на основі безстрокових ліцензій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: