fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фрідом Фінанс Україна

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — це ваш надійний партнер та експерт у сфері інвестування. Ми є професійним учасником фондового ринку України, який здійснює інвестиційну, дилерську та депозитарну діяльність. Надаємо фінансові послуги на території України з 1999 року, входимо у ТОП-5 торговців на фондовому ринку України.

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» працює на підставі безстрокових ліцензій на здійснення брокерської, дилерської, депозитарної діяльності депозитарної установи та діяльності із торгівлі цінними паперами, а саме андеррайтинг, виданих Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» надає:

— комплексні інвестиційні послуги всім, хто планує заробляти на фондовому ринку та отримувати пасивний дохід;

— послуги купівлі облігацій та акцій світових компаній на фондових біржах;

— повний спектр депозитарних послуг для фізосіб і юросіб. Нашим клієнтам доступно: зберігання та облік цінних паперів, облік і обслуговування процесів придбання, припинення й переходу прав на цінні папери, одержання доходів за цінними паперами з виплатою власнику.

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» входить до складу міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. (США), акції якого пройшли лістинг на американській біржі NASDAQ (тікер FRHC). Холдинг є найбільшим акціонером АТ «Українська біржа» та володіє 24% акцій.

Філії ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА є у 12 містах України, тому кожен охочий може отримати безкоштовну консультацію експерта особисто в офісі компанії або за телефоном 4343.

ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА ― компанія, яка прагне підвищити фінансову грамотність українців, навчаючи мистецтва інвестування та вміння розпоряджатися власними фінансами.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: