fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як депозит може врятувати ваш бізнес від касових розривів?

03/ 06/ 2024
  Ольга Филипенко. Виконавча директорка Банку Львів Інтернет переповнений порадами із кредитування бізнесу, проте набагато рідше зустрічається актуальна інформація щодо депозитів для юридичних осіб. Ольга Филипенко, виконавча директорка Банку Львів, у своєму блозі пояснює, як депозит може врятувати ваш бізнес від касових розривів: «Очевидно, що успішний бізнес потребує ретельного управління фінансами. Зазвичай наші клієнти створюють резерв коштів для закупівлі товару чи планових інвестицій. Відкриття перспективних напрямів та вихід на нові ринки збуту також потребують чималих вкладень.  І тут варто не забувати про два слова, які лякають будь-якого фінансового директора: «касовий розрив». Адже касовий розрив — це затримки зарплати для команди, відтерміновані платежі постачальникам та кредиторам, і, відповідно, погіршення ділової репутації. Як цього уникнути? Для гнучкого управління грошовими потоками бізнесу я рекомендую відкрити ощадний рахунок і регулярно поповнювати його на певну суму. У цьому разі у вас буде подушка безпеки, яка допоможе відновитися у скрутні часи. Ви можете гарантовано скористатися нею у будь-який момент, адже ощадний рахунок передбачає вільний доступ до ваших коштів. Якщо ж ви плануєте накопичувати кошти для масштабування або, наприклад, купівлі нового офісу, транспорту чи обладнання, у пригоді стануть строкові депозити Банку Львів. Ба більше, їхній термін ви можете обрати залежно від ваших планів. Головна перевага цього інструменту в тому, що він дає можливість не тільки заощадити потрібну суму, але й мати стабільний додатковий дохід завдяки відсоткам від депозиту. Наступна думка може здатися банальною, але варто ще раз нагадати: поєднувати особисті фінанси та фінанси бізнесу — погана ідея. Так ви наражаєтеся на ускладнення розрахунку прибутковості, руйнуєте принципи планування та послаблюєте контроль за грошима. Тож краще подумати про відкриття власного депозиту. Крім того, цими коштами завжди можна підтримати бізнес, якщо скористатися кредитом під депозит — пропозицією при якій розрив у ставці мінімальний. Поділюся цікавим спостереженням. Підприємці та їхні співробітники зазвичай задоволені якістю послуг, які Банк Львів надає бізнесу, та повністю довіряють нашому досвіду. Отже, багато хто з них залюбки відкриває у нас депозити для фізичних осіб за привабливими відсотковими ставками. До того ж рекомендує наші послуги своїм родичам та друзям. Важлива перевага Банку Львів — з вами буде працювати персональний бізнес-консультант, який надасть кваліфіковану відповідь із будь-якого питання, що стосується управління фінансами. Ваш успіх — наш пріоритет. Ми переконані, бути вільним — це зростати разом».

Ольга Филипенко

Виконавча директорка Банку Львів

Інтернет переповнений порадами із кредитування бізнесу, проте набагато рідше зустрічається актуальна інформація щодо депозитів для юридичних осіб. Ольга Филипенко, виконавча директорка Банку Львів, у своєму блозі пояснює, як депозит може врятувати ваш бізнес від касових розривів:

«Очевидно, що успішний бізнес потребує ретельного управління фінансами. Зазвичай наші клієнти створюють резерв коштів для закупівлі товару чи планових інвестицій. Відкриття перспективних напрямів та вихід на нові ринки збуту також потребують чималих вкладень. 

І тут варто не забувати про два слова, які лякають будь-якого фінансового директора: «касовий розрив». Адже касовий розрив — це затримки зарплати для команди, відтерміновані платежі постачальникам та кредиторам, і, відповідно, погіршення ділової репутації. Як цього уникнути?

Для гнучкого управління грошовими потоками бізнесу я рекомендую відкрити ощадний рахунок і регулярно поповнювати його на певну суму. У цьому разі у вас буде подушка безпеки, яка допоможе відновитися у скрутні часи. Ви можете гарантовано скористатися нею у будь-який момент, адже ощадний рахунок передбачає вільний доступ до ваших коштів.

Якщо ж ви плануєте накопичувати кошти для масштабування або, наприклад, купівлі нового офісу, транспорту чи обладнання, у пригоді стануть строкові депозити Банку Львів. Ба більше, їхній термін ви можете обрати залежно від ваших планів. Головна перевага цього інструменту в тому, що він дає можливість не тільки заощадити потрібну суму, але й мати стабільний додатковий дохід завдяки відсоткам від депозиту.

Наступна думка може здатися банальною, але варто ще раз нагадати: поєднувати особисті фінанси та фінанси бізнесу — погана ідея. Так ви наражаєтеся на ускладнення розрахунку прибутковості, руйнуєте принципи планування та послаблюєте контроль за грошима. Тож краще подумати про відкриття власного депозиту. Крім того, цими коштами завжди можна підтримати бізнес, якщо скористатися кредитом під депозит — пропозицією при якій розрив у ставці мінімальний.

Поділюся цікавим спостереженням. Підприємці та їхні співробітники зазвичай задоволені якістю послуг, які Банк Львів надає бізнесу, та повністю довіряють нашому досвіду. Отже, багато хто з них залюбки відкриває у нас депозити для фізичних осіб за привабливими відсотковими ставками. До того ж рекомендує наші послуги своїм родичам та друзям.

Важлива перевага Банку Львів — з вами буде працювати персональний бізнес-консультант, який надасть кваліфіковану відповідь із будь-якого питання, що стосується управління фінансами. Ваш успіх — наш пріоритет. Ми переконані, бути вільним — це зростати разом».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: