fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Львів

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Банк Львів  — це європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам на Заході України. Банк Львів є одним з банків Західного регіону України, який демонструє найвищі темпи розвитку та є провідним кредитором мікро-, малих та середніх підприємств.

Входячи до тридцятки провідних банків України, Банк Львів здійснює діяльність через 19 відділень на Заході країни та у Києві. Банк співпрацює з авторитетними міжнародними фінансовими установами, такими як KfW, Triodos Bank, EBRD, EFSE, GGF, EIB, OXFAM та USAID, DFC та має високий рівень довіри серед міжнародних партнерів.

Банк Львів будує нову банківську культуру на основі прозорих відносин і спільних цілей.  І прагне бути банком №1 на Заході України для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Банк у щоденній роботі використовує персональний підхід для кожного клієнта та завжди пропонує індивідуальні  фінансові рішення для вирішення конкретного бізнес-запиту.

Банк Львів — банк для вільних людей! Бо вільні люди є носіями економічної свободи та підприємницької ініціативи. Вони працюють на вільній землі — в Україні, яка героїчно крокує до перемоги. А Банк Львів всебічно підтримує їхні прагнення та надає доступ до вільного капіталу задля зміцнення економіки країни.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: