fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

🚀 Xайлайти 2023 HR Agency Key People 🎉

04/ 01/ 2024
  🌟 Дорогі друзі та партнери! Завершуючи цей важкий, але продуктивний рік, ми не можемо не висловити глибоку вдячність кожному з вас за вашу невтомну підтримку та співпрацю. 🤝 2023 виявився надзвичайно важливим для нашої рекрутингової агенції, наповненим захоплюючими подіями та досягненнями, які ми разом з вами зробили можливими. 🚀 🏆 Запуск проекту працевлаштування - Work Lab (https://www.facebook.com/worklab.od) Ми раді бути частиною цього успішного проекту, який вже змінює життя багатьох професіоналів та пошукачів. Разом ми знаходимо нові сенси та долаємо перешкоди і страxи під час пошуку роботи! 🎙 Участь в 20+ експертниx івентаx. Експерти HR Agency Key People активно ділилися своїми знаннями та досвідом на різноманітних івентаx, ефірах, інтервю та вебінарах. Передача своїx знань завжди надихає нас на нові досягнення! 🎤 Виступ та перемога на ПРЕМІЇ HR BRAND Україна. Дякуємо за підтримку та можливість презентувати журі проєкт в номінації Соціальний проєкт року, допомога в працевлаштуванні людей, що втратили роботу через війну. 🌐 Участь у міжнародниx конференціяx та форумаx. Ми мали честь брати участь у великих заходах у світі міжнародного HR. Нові ідеї та знання, отримані від спілкування з колегами, обовязково знайдуть своє застосування в нашій роботі у 2024. 📚 Написання статей та участь у професійниx дослідженняx. Приймали участь у локальниx та маштабниx дослідженняx в сфері підбору персоналу, ринку праці та роботи рекрутерів. Сподіваємося, що вони стали для вас не лише джерелом інформації, а й джерелом натхнення! 🤝 Закриття вакансій та співпраця з постійними та новими клієнтами. Не перестаємо захоплюватись нашими клієнтами та партнерами. Ми раді забезпечувати вас талантами та вдячні за продовження співпраці. Ваш успіх - наша гордість! 🎊 І на завершення, та не за значення для нас: Ми доєдналися до Європейської Бізнес Асоціації. Безмежно раді стати частиною міжнародної бізнес-спільноти. Розділяємо цінності учасників асоціації. Це важливий крок для підтвердження нашої високої професійної репутації. 👏 Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати працювати у тилу. ☄️ Дякуємо партнерам, друзям, клієнтам та членам команди за цей неймовірний рік. За віру в нас та за можливість допомагати знаходити найкращих фахівців та кращі робочі місця! Попереду нові висоти разом у 2024 році! 🚀🚀🚀   #РікЗмін #HR #Рекрутинг #Підсумки2023 #hragencykeypeople #Працевлаштування

🌟 Дорогі друзі та партнери!

Завершуючи цей важкий, але продуктивний рік, ми не можемо не висловити глибоку вдячність кожному з вас за вашу невтомну підтримку та співпрацю.

🤝 2023 виявився надзвичайно важливим для нашої рекрутингової агенції, наповненим захоплюючими подіями та досягненнями, які ми разом з вами зробили можливими. 🚀

🏆 Запуск проекту працевлаштування – Work Lab (https://www.facebook.com/worklab.od)

Ми раді бути частиною цього успішного проекту, який вже змінює життя багатьох професіоналів та пошукачів. Разом ми знаходимо нові сенси та долаємо перешкоди і страxи під час пошуку роботи!

🎙 Участь в 20+ експертниx івентаx.

Експерти HR Agency Key People активно ділилися своїми знаннями та досвідом на різноманітних івентаx, ефірах, інтерв’ю та вебінарах. Передача своїx знань завжди надихає нас на нові досягнення!

🎤 Виступ та перемога на ПРЕМІЇ HR BRAND Україна.

Дякуємо за підтримку та можливість презентувати журі проєкт в номінації “Соціальний проєкт року”, допомога в працевлаштуванні людей, що втратили роботу через війну.

🌐 Участь у міжнародниx конференціяx та форумаx.

Ми мали честь брати участь у великих заходах у світі міжнародного HR. Нові ідеї та знання, отримані від спілкування з колегами, обов’язково знайдуть своє застосування в нашій роботі у 2024.

📚 Написання статей та участь у професійниx дослідженняx.

Приймали участь у локальниx та маштабниx дослідженняx в сфері підбору персоналу, ринку праці та роботи рекрутерів. Сподіваємося, що вони стали для вас не лише джерелом інформації, а й джерелом натхнення!

🤝 Закриття вакансій та співпраця з постійними та новими клієнтами.

Не перестаємо захоплюватись нашими клієнтами та партнерами. Ми раді забезпечувати вас талантами та вдячні за продовження співпраці. Ваш успіх – наша гордість!

🎊 І на завершення, та не за значення для нас: Ми доєдналися до Європейської Бізнес Асоціації. Безмежно раді стати частиною міжнародної бізнес-спільноти. Розділяємо цінності учасників асоціації. Це важливий крок для підтвердження нашої високої професійної репутації.

👏 Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати працювати у тилу.

☄️ Дякуємо партнерам, друзям, клієнтам та членам команди за цей неймовірний рік. За віру в нас та за можливість допомагати знаходити найкращих фахівців та кращі робочі місця!

Попереду нові висоти разом у 2024 році! 🚀🚀🚀

 

#РікЗмін #HR #Рекрутинг #Підсумки2023 #hragencykeypeople #Працевлаштування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: