fbpx

WOW Дубай: старт польотної програми та основні правила в’їзду

09/ 10/ 2020
  26 вересня 2020 року українська авіакомпанія SkyUp розпочала польоти за маршрутом Київ – Дубай – Київ. Рейси здійснюються два рази на тиждень по середах та суботах. Частота польотів буде поступово збільшуватись з 9 листопада, а з 21 грудня рейси виконуватимуться 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, четвергах, суботах і неділях. Що потрібно знати для поїздки в Дубай З 1 серпня 2020 року для вїзду в Дубай потрібно надати оригінал негативного результату ПЛР-тестування англійською мовою з печаткою лабораторії, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ, а також поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, повязані з лікуванням Covid-19 на території країни. Пасажири повинні заповнити анкету, яка видається на борту літака під час польоту, а після прильоту передати її представникам карантинної служби. До вильоту пасажири мають встановити мобільний додаток Covid19 - DXB Smart App та зареєструватись у ньому для подальшого можливого спілкування з органами охорони здоровя ОАЕ. Після прильоту в Дубай буде проводитись обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування. Після нього та до офіційного повідомлення про негативний результат усі туристи мають знаходитись на самоізоляції. Результат тесту повинен надійти у мобільний застосунок протягом 24-х годин. Звертаємо увагу, що  у міжнародному аеропорту Дубай реєстрація в аеропорту платна. Пасажири можуть зареєструватись безкоштовно онлайн в особистому кабінеті, а потім обовязково отримати посадковий талон на стійці реєстрації. Ті, хто бажає реєструватись безпосередньо в аеропорту, мають оплатити збір. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

26 вересня 2020 року українська авіакомпанія SkyUp розпочала польоти за маршрутом Київ – Дубай – Київ. Рейси здійснюються два рази на тиждень по середах та суботах.

Частота польотів буде поступово збільшуватись з 9 листопада, а з 21 грудня рейси виконуватимуться 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, четвергах, суботах і неділях.

Що потрібно знати для поїздки в Дубай

  • З 1 серпня 2020 року для в’їзду в Дубай потрібно надати оригінал негативного результату ПЛР-тестування англійською мовою з печаткою лабораторії, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ, а також поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, пов’язані з лікуванням Covid-19 на території країни.
  • Пасажири повинні заповнити анкету, яка видається на борту літака під час польоту, а після прильоту передати її представникам карантинної служби.
  • До вильоту пасажири мають встановити мобільний додаток Covid19 – DXB Smart App та зареєструватись у ньому для подальшого можливого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ.
  • Після прильоту в Дубай буде проводитись обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування. Після нього та до офіційного повідомлення про негативний результат усі туристи мають знаходитись на самоізоляції. Результат тесту повинен надійти у мобільний застосунок протягом 24-х годин.

Звертаємо увагу, що  у міжнародному аеропорту Дубай реєстрація в аеропорту платна. Пасажири можуть зареєструватись безкоштовно онлайн в особистому кабінеті, а потім обов’язково отримати посадковий талон на стійці реєстрації. Ті, хто бажає реєструватись безпосередньо в аеропорту, мають оплатити збір.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: