fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

World of Coffee 2024 у Копенгагені

04/ 07/ 2024
  World of Coffee 2024 у Копенгагені став, справді, успішною подією для Univest! З 27 по 29 червня ми відвідали виставку, організовану Specialty Coffee Association (SCA). Це найбільший в історії захід світу кави з більш ніж 400 експонентами та 10 000 учасниками з 130 країн світу. Захід зібрав пристрасних професіоналів кави, ентузіастів, трейдерів та фермерів у всьому світі на найбільшій спеціалізованій виставці кави в Європі. Ми чудово провели час, відкривши нові перспективи, почувши надихаючі історії, обговорюючи стійкість та майбутнє сектору, спілкуючись на смачних сесіях з кавою, яку ми всі любимо ☕️ Що з’ясували? Виробники і продавці кави фокусуються на довгостроковій стійкості, що оптимізує ланцюжок поставок кави. Їх комплексна стратегія демонструє важливість забезпечення майбутньої життєздатності виробництва кави. Світовий ринок кави все ще зростає:) Кав’ярні шукають стакани з індивідуальним дизайном і біорозкладні кришки для напоїв Споживачі зацікавлені в екологічній упаковці Український виробник упаковки розглядається як надійний партнер, з яким можна співпрацювати в довгостроковій перспективі, незважаючи на фактори зовнішнього впливу і ситуацію у країні. Нас підтримують і поважають за якість! Univest - відомий в Європі! Було приємно побачитись як з нашими старими друзями, так і з новими людьми, які зацікавлені в найкращій якості пакування для своїх кав’ярень. Женево, чекай нас у 2025!

World of Coffee 2024 у Копенгагені став, справді, успішною подією для Univest!

З 27 по 29 червня ми відвідали виставку, організовану Specialty Coffee Association (SCA). Це найбільший в історії захід світу кави з більш ніж 400 експонентами та 10 000 учасниками з 130 країн світу.

Захід зібрав пристрасних професіоналів кави, ентузіастів, трейдерів та фермерів у всьому світі на найбільшій спеціалізованій виставці кави в Європі.

Ми чудово провели час, відкривши нові перспективи, почувши надихаючі історії, обговорюючи стійкість та майбутнє сектору, спілкуючись на смачних сесіях з кавою, яку ми всі любимо ☕️

Що з’ясували?

  • Виробники і продавці кави фокусуються на довгостроковій стійкості, що оптимізує ланцюжок поставок кави. Їх комплексна стратегія демонструє важливість забезпечення майбутньої життєздатності виробництва кави.
  • Світовий ринок кави все ще зростає:)
  • Кав’ярні шукають стакани з індивідуальним дизайном і біорозкладні кришки для напоїв
  • Споживачі зацікавлені в екологічній упаковці
  • Український виробник упаковки розглядається як надійний партнер, з яким можна співпрацювати в довгостроковій перспективі, незважаючи на фактори зовнішнього впливу і ситуацію у країні. Нас підтримують і поважають за якість! Univest – відомий в Європі!

Було приємно побачитись як з нашими старими друзями, так і з новими людьми, які зацікавлені в найкращій якості пакування для своїх кав’ярень.

Женево, чекай нас у 2025!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: