fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юнівест Маркетинг

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

,, , Компанія Univest пропонує картонну упаковку, одноразовий паперовий посуд і послуги типографії під трьома торговими марками: Univest Packaging, Food in Box і Univest Print відповідно. Упаковка підприємства представлена в харчовій, фармацевтичній, косметичній і хімічній галузях. Новітнє обладнання дає змогу реалізовувати проекти з використанням металізованого картону, різних оздоблень, елементів захисту від контрафакту (NFC- та RFID-мітки, термохромні лаки тощо).

Широкий асортимент одноразового паперового посуду задовольнить потреби будь-яких закладів швидкого харчування, служб доставки готової їжі, вендингових компаній, роздрібних торговельних мереж, кінотеатрів, виробників морозива тощо. Серед основної продукції — різні види стаканів, контейнери для упаковки їжі та аксесуари (трейлайнери, термопояси, кришки для паперових стаканів і таке інше).

Типографія Univest — одна з найбільших типографій України, яка вже більше 25 років виробляє високоякісну поліграфічну продукцію для міжнародних і національних видавничих будинків, торговельних мереж, компаній дистанційної торгівлі та інших.

Підприємство постійно впроваджує інноваційні технології та найвищі міжнародні стандарти менеджменту, що підтверджується сертифікатами якості ISO 9001: 2015, FSC та FSSC 22000. Основними принципами, якими керується компанія Univest у своїй діяльності, є соціальна відповідальність і економіка замкненого циклу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: