fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Who’s Who Legal назвав Аліну Плющ серед найкращих світових експертів у сфері управління приватним капіталом

24/ 11/ 2017
  Четвертий рік поспіль міжнародне видання Who’s Who Legal: Private Client рекомендує радника Аліну Плющ серед найкращих світових експертів у сфері управління приватним капіталом. Аліна Плющ стала однією з трьох українських експертів, рекомендованих виданням. У 2017 році Whos Who Legal: Private Client рекомендує 602 провідних експертів із 287 юридичних фірм. До списку кращих увійшли юристи, які надають широкий спектр юридичних послуг, включно з консультуванням з питань оподаткування, управління нерухомістю, планування спадкоємності, управління трастами, зокрема і в офшорних юрисдикціях, структурування капіталу, філантропії та благодійності. З 1996 року незалежне видання Whos Who Legal відзначає найкращих юристів у відповідних галузях права за результатами комплексного дослідження серед клієнтів і колег зі всього світу. Дослідження охоплює понад 17 тисяч провідних юристів з більш ніж 100 країн. _____________________ Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Whos Who Legal Awards та Юридичної премії. Контактна інформація: Аліна Мікіна PR Менеджер T:   +380 44 499 6000 E:  [email protected] www.sk.ua

Четвертий рік поспіль міжнародне видання Who’s Who Legal: Private Client рекомендує радника Аліну Плющ серед найкращих світових експертів у сфері управління приватним капіталом. Аліна Плющ стала однією з трьох українських експертів, рекомендованих виданням.

У 2017 році Who’s Who Legal: Private Client рекомендує 602 провідних експертів із 287 юридичних фірм. До списку кращих увійшли юристи, які надають широкий спектр юридичних послуг, включно з консультуванням з питань оподаткування, управління нерухомістю, планування спадкоємності, управління трастами, зокрема і в офшорних юрисдикціях, структурування капіталу, філантропії та благодійності.

З 1996 року незалежне видання Who’s Who Legal відзначає найкращих юристів у відповідних галузях права за результатами комплексного дослідження серед клієнтів і колег зі всього світу. Дослідження охоплює понад 17 тисяч провідних юристів з більш ніж 100 країн.

_____________________

Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Who’s Who Legal Awards та Юридичної премії.

Контактна інформація:

Аліна Мікіна

PR Менеджер

T:   +380 44 499 6000

E:  [email protected]

www.sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: