fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Who’s Who Legal шостий рік поспіль рекомендує Аліну Плющ серед провідних юристів світу у сфері управління приватним капіталом

23/ 11/ 2020
  Щорічно з 2015 року Аліна Плющ входить у список кращих у світі юристів у сфері управління приватним капіталом за версією Who’s Who Legal: Private Client. Цього року Аліна входить у четвірку провідних українських юристів у сфері управління приватним капіталом і в число 634 провідних у світі експертів, рекомендованих рейтингом. Вони були обрані за їхні видатні здібності і досвід у широкому спектрі питань, включно з податковим плануванням та вирішенням спорів, управлінням нерухомістю і плануванням благодійності. Із 1996 року Who’s Who Legal відзначає кращих юристів у відповідних галузях права за результатами незалежного комплексного дослідження. Всього дослідження охоплює більше 28 000 провідних юристів світу з понад 160 національних юрисдикцій у 35 практиках.

Щорічно з 2015 року Аліна Плющ входить у список кращих у світі юристів у сфері управління приватним капіталом за версією Who’s Who Legal: Private Client.

Цього року Аліна входить у четвірку провідних українських юристів у сфері управління приватним капіталом і в число 634 провідних у світі експертів, рекомендованих рейтингом. Вони були обрані за їхні видатні здібності і досвід у широкому спектрі питань, включно з податковим плануванням та вирішенням спорів, управлінням нерухомістю і плануванням благодійності.

Із 1996 року Who’s Who Legal відзначає кращих юристів у відповідних галузях права за результатами незалежного комплексного дослідження. Всього дослідження охоплює більше 28 000 провідних юристів світу з понад 160 національних юрисдикцій у 35 практиках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: