Who’s Who Legal шостий рік поспіль рекомендує Аліну Плющ серед провідних юристів світу у сфері управління приватним капіталом

23/ 11/ 2020
  Щорічно з 2015 року Аліна Плющ входить у список кращих у світі юристів у сфері управління приватним капіталом за версією Who’s Who Legal: Private Client. Цього року Аліна входить у четвірку провідних українських юристів у сфері управління приватним капіталом і в число 634 провідних у світі експертів, рекомендованих рейтингом. Вони були обрані за їхні видатні здібності і досвід у широкому спектрі питань, включно з податковим плануванням та вирішенням спорів, управлінням нерухомістю і плануванням благодійності. Із 1996 року Who’s Who Legal відзначає кращих юристів у відповідних галузях права за результатами незалежного комплексного дослідження. Всього дослідження охоплює більше 28 000 провідних юристів світу з понад 160 національних юрисдикцій у 35 практиках.

Щорічно з 2015 року Аліна Плющ входить у список кращих у світі юристів у сфері управління приватним капіталом за версією Who’s Who Legal: Private Client.

Цього року Аліна входить у четвірку провідних українських юристів у сфері управління приватним капіталом і в число 634 провідних у світі експертів, рекомендованих рейтингом. Вони були обрані за їхні видатні здібності і досвід у широкому спектрі питань, включно з податковим плануванням та вирішенням спорів, управлінням нерухомістю і плануванням благодійності.

Із 1996 року Who’s Who Legal відзначає кращих юристів у відповідних галузях права за результатами незалежного комплексного дослідження. Всього дослідження охоплює більше 28 000 провідних юристів світу з понад 160 національних юрисдикцій у 35 практиках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: