fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Виїзне засідання Координаційної ради Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі

03/ 10/ 2017
  Південноукраїнський офіс та Голови комітетів Асоціації в Одесі відвідали завод “Агроф’южн”, вертикально інтегрованої групи компаній, що вирощує і переробляє томати на півдні України, у Миколаївській та Херсонській областях. Іван Заікін, директор заводу “Північний”, провів захоплюючу екскурсію, показавши виробничі потужності та основні принципи роботи заводу. Кінцева продукція — високоякісна томатна паста ТМ “Інагро” - випускається двох видів щільності та використовується у подальшому як основа для виготовлення соків, кетчупів та ін. українськими та світовими виробниками. Іван Сакаль, фінансовий директор “Агроф’южн” і голова Аграрної робочої групи Асоціації в Одесі, та Ольга Жукова, начальник служби фінансового управління компанії, більш детально розповіли про групу компаній, в якій на даний час працюють 2 300 співробітників. За 2016 рік до бюджетів усіх рівнів підприємствами “Агроф’южн” сплачено 204 мільйони гривень податків, план на 2017 рік – 338,5 мільйона гривень. Також “Агроф’южн” запустив третій завод “Східний”, завдяки якому створено додатково 240 робочих місць. Загальна вартість інвестиційного проекту складає 900 мільйонів гривень. Разом з новим підприємством виробничі потужності компанії збільшаться до переробки 750 тисяч тонн томатів за сезон.

Південноукраїнський офіс та Голови комітетів Асоціації в Одесі відвідали завод “Агроф’южн”, вертикально інтегрованої групи компаній, що вирощує і переробляє томати на півдні України, у Миколаївській та Херсонській областях.

Іван Заікін, директор заводу “Північний”, провів захоплюючу екскурсію, показавши виробничі потужності та основні принципи роботи заводу. Кінцева продукція — високоякісна томатна паста ТМ “Інагро” – випускається двох видів щільності та використовується у подальшому як основа для виготовлення соків, кетчупів та ін. українськими та світовими виробниками.

Іван Сакаль, фінансовий директор “Агроф’южн” і голова Аграрної робочої групи Асоціації в Одесі, та Ольга Жукова, начальник служби фінансового управління компанії, більш детально розповіли про групу компаній, в якій на даний час працюють 2 300 співробітників. За 2016 рік до бюджетів усіх рівнів підприємствами “Агроф’южн” сплачено 204 мільйони гривень податків, план на 2017 рік – 338,5 мільйона гривень.

Також “Агроф’южн” запустив третій завод “Східний”, завдяки якому створено додатково 240 робочих місць. Загальна вартість інвестиційного проекту складає 900 мільйонів гривень. Разом з новим підприємством виробничі потужності компанії збільшаться до переробки 750 тисяч тонн томатів за сезон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: