fbpx

Високий професіоналізм команди КМ Партнери відзначений щорічним дослідженням «Юридичні фірми України 2018. Довідник для іноземних клієнтів»

10/ 08/ 2018
  За результатами щорічного рейтингового видання «Юридичні фірми України 2018. Довідник для іноземних клієнтів» (“Ukrainian Law Firms 2018. А Handbook for Foreign Clients”)   визнана юридичною фірмою № 1 у сфері податкового консультування та податкових спорів. Також видання відзначає суттєвий досвід та високий професіоналізм фірми у наданні клієнтам юридичних послуг у наступних сферах: трансфертне ціноутворення, сільське господарство, нерухомість, будівництво та земля, вирішення спорів, трудове, кримінальне, корпоративне право, інтелектуальна власність, злиття та поглинання, енергетика. Партнери   отримали такі визнання: Старший партнер Олександр Мінінпротягом багатьох років визнається одним з найавторитетніших юристів України у сфері податкового консультування та податкових спорів, а також одним із провідних юристів, що практикують в агросфері. Партнер Максим Олексіюквизнаний видатним практикуючим юристом у сферах нерухомості, будівництва і землі та у практиці вирішення спорів. Партнер Олександр Шемяткінвизнаний одним із кращих юристів у сфері податкового консультування та податкових спорів. Партнера Івана Шинкаренкависоко відзначено одним із провідних юристів у практиці трансфертного ціноутворення. «Юридичні фірми України 2018. Довідник для іноземних клієнтів» – щорічне дослідження українського юридичного ринку від видання «Юридична практика», що видається англійською мовою і націлене на іноземну та українську бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державні органи, іноземні посольства, торгові місії, а також практикуючих юристів.

За результатами щорічного рейтингового видання «Юридичні фірми України 2018. Довідник для іноземних клієнтів» (“Ukrainian Law Firms 2018. А Handbook for Foreign Clients”)   визнана юридичною фірмою № 1 у сфері податкового консультування та податкових спорів.

Також видання відзначає суттєвий досвід та високий професіоналізм фірми у наданні клієнтам юридичних послуг у наступних сферах: трансфертне ціноутворення, сільське господарство, нерухомість, будівництво та земля, вирішення спорів, трудове, кримінальне, корпоративне право, інтелектуальна власність, злиття та поглинання, енергетика.

Партнери   отримали такі визнання:

  • Старший партнер Олександр Мінінпротягом багатьох років визнається одним з найавторитетніших юристів України у сфері податкового консультування та податкових спорів, а також одним із провідних юристів, що практикують в агросфері.
  • Партнер Максим Олексіюквизнаний видатним практикуючим юристом у сферах нерухомості, будівництва і землі та у практиці вирішення спорів.
  • Партнер Олександр Шемяткінвизнаний одним із кращих юристів у сфері податкового консультування та податкових спорів.
  • Партнера Івана Шинкаренкависоко відзначено одним із провідних юристів у практиці трансфертного ціноутворення.

«Юридичні фірми України 2018. Довідник для іноземних клієнтів» – щорічне дослідження українського юридичного ринку від видання «Юридична практика», що видається англійською мовою і націлене на іноземну та українську бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державні органи, іноземні посольства, торгові місії, а також практикуючих юристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: