fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КМ Партнери

Нагороди компанії:
PublisherHero

Чемпіони за кількістю згадок у прес-релізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Українська юридична фірма, що спеціалізується на послугах з оподаткування, правових питаннях та консалтингу. Сьогодні репутацію багатопрофільної фірми підтримують 6 партнерів та більше 25 кваліфікованих та досвідчених юристів. КМ Партнери – юридичний радник № 1 у сфері оподаткування, митного права, трансфертного ціноутворення та вирішення спорів для багатьох провідних міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств в Україні, для середнього бізнесу, а також українських компаній у різних галузях промисловості. Фірма також має великий досвід надання послуг у сферах нерухомості та будівництва, злиття та поглинання, трудового та господарського права. Під торговою маркою «КМ Партнери» працюють ТОВ «ВТС Консалтинг» та адвокатське об’єднання «КМ Партнери».

Як член WTS Global, фірма забезпечує якісне обслуговування міжнародних проектів, що потребують знань законодавства інших країн. Послуги з кримінального права надаються адвокатським об’єднанням «КМ Партнери». Адвокатське об’єднання надає послуги щодо захисту посадових осіб клієнтів у кримінальних провадженнях з кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, зокрема, у кримінальних провадженнях, за ознаками злочинів кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інші. КМ Партнери рекомендовані серед найбільш авторитетних українських юридичних фірм всесвітньовідомими юридичними видань, такими як: Legal 500, Chambers Europe, International Tax Review (World Tax and Transfer Pricing), Best Lawyers, Ukrainian Law Firms тощо.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: