fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Висновок СЕС для медичних виробів при переміщенні через митницю скасовано

28/ 02/ 2018
  2 лютого ц.р. набула чинності постанова КМУ від 31 січня 2018 р. № 44 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. № 1031 і від 25 травня 2016 р. № 364». Зі вступом постанови у силу було розширено перелік товарів, які не підлягають санітарно-епідеміологічному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю) при переміщені через зони митного контролю. Відтак, надання висновку СЕС під час митного оформлення для медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro та допоміжних засобів до них, а також активних медичних виробів, які імплантують, що пройшли процедуру оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, законодавством України не вимагається.

2 лютого ц.р. набула чинності постанова КМУ від 31 січня 2018 р. № 44 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. № 1031 і від 25 травня 2016 р. № 364».

Зі вступом постанови у силу було розширено перелік товарів, які не підлягають санітарно-епідеміологічному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю) при переміщені через зони митного контролю.

Відтак, надання висновку СЕС під час митного оформлення для медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro та допоміжних засобів до них, а також активних медичних виробів, які імплантують, що пройшли процедуру оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, законодавством України не вимагається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: