fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вимоги щодо звітності про кліматичні показники. Як підготуватися бізнесу?

23/ 01/ 2023
  Звітування про кліматичні показники буде одним із найважливіших питань корпоративного управління на порядку денному правлінь компаній у 2023 році. Протягом 2022 року глобальні регулятори наполегливо вимагали впровадження більш суворих стандартів розкриття інформації про кліматичні показники і вживали заходів для вдосконалення та синхронізації стандартів звітності ESG (захист навколишнього середовища, соціальне забезпечення та корпоративне управління) у всьому світі. Підключайтеся до вебінару, щоб дізнатися, як ваша компанія може підготуватися до виконання нових обов’язкових стандартів звітності та розкриття інформації про кліматичні показники. Оскільки вже невдовзі розкриття інформації про кліматичні показники стане обов’язковим, компаніям слід стежити за пропонованими змінами в стандартах, щоб вони могли підготуватися до майбутнього та забезпечити дотримання конкретних вимог до звітності, які існують у кожній країні, де компанії провадять свою діяльність. На вебінарі розглянемо основні зміни, а також з перших вуст почуємо про те, як компанії готуються та впроваджують нові стандарти. Спікери: Марина Римкіна, керівниця з питань корпоративного управління та консультування щодо ESG «Делойт» в Україні; Сілке Голдберг, глобальна керівниця ESG-консультування у Herbert Smith Freehills; членкиня ради директорів Chapter Zero UK. Коли: 26 січня 2023 року об 11:30 за київським часом. Мова заходу – англійська. Реєстрація за посиланням: https://deloi.tt/3CYsgwr. Посилання на підключення до вебінару ви отримаєте через декілька днів після реєстрації. Захід відбудеться в межах проєкту Chapter Zero Ukraine & Caucasus, який присвячений управлінню кліматичними змінами та підвищенню обізнаності серед керівників компаній щодо питань сталого розвитку. Київська школа економіки є хост-організацією, «Делойт» в Україні виступає інтелектуальним партнером. ЄБРР підтримує цей проєкт у межах партнерства з Ініціативою з управління кліматом. Долучайтеся!

Звітування про кліматичні показники буде одним із найважливіших питань корпоративного управління на порядку денному правлінь компаній у 2023 році.

Протягом 2022 року глобальні регулятори наполегливо вимагали впровадження більш суворих стандартів розкриття інформації про кліматичні показники і вживали заходів для вдосконалення та синхронізації стандартів звітності ESG (захист навколишнього середовища, соціальне забезпечення та корпоративне управління) у всьому світі.

Підключайтеся до вебінару, щоб дізнатися, як ваша компанія може підготуватися до виконання нових обов’язкових стандартів звітності та розкриття інформації про кліматичні показники.

Оскільки вже невдовзі розкриття інформації про кліматичні показники стане обов’язковим, компаніям слід стежити за пропонованими змінами в стандартах, щоб вони могли підготуватися до майбутнього та забезпечити дотримання конкретних вимог до звітності, які існують у кожній країні, де компанії провадять свою діяльність.

На вебінарі розглянемо основні зміни, а також з перших вуст почуємо про те, як компанії готуються та впроваджують нові стандарти.

Спікери:

  • Марина Римкіна, керівниця з питань корпоративного управління та консультування щодо ESG «Делойт» в Україні;
  • Сілке Голдберг, глобальна керівниця ESG-консультування у Herbert Smith Freehills; членкиня ради директорів Chapter Zero UK.

Коли: 26 січня 2023 року об 11:30 за київським часом.

Мова заходу – англійська.

Реєстрація за посиланням: https://deloi.tt/3CYsgwr.

Посилання на підключення до вебінару ви отримаєте через декілька днів після реєстрації.

Захід відбудеться в межах проєкту Chapter Zero Ukraine & Caucasus, який присвячений управлінню кліматичними змінами та підвищенню обізнаності серед керівників компаній щодо питань сталого розвитку. Київська школа економіки є хост-організацією, «Делойт» в Україні виступає інтелектуальним партнером. ЄБРР підтримує цей проєкт у межах партнерства з Ініціативою з управління кліматом.

Долучайтеся!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: