fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Виконуй! Вигравай! Стажуйся!»: розпочато набір на другу хвилю стажування у LCF Law Group

02/ 07/ 2020
  LCF Law Group оголошує про старт другої хвилі студентського конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!». Конкурс відбувається за підтримки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого». До участі запрошуються студенти магістратури Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Мета конкурсу – надати молодим талантам можливість зробити перші кроки в розвитку кар’єри, набути професійні навички та отримати досвід у реальній юридичній фірмі. Проведення конкурсу додає практичного спрямування юридичній освіті та сприяє покращенню якості фахової підготовки юристів в Україні. За результатами конкурсу переможець отримає: можливість пройти 2-місячне full-time стажування в LCF Law Group протягом січня-лютого 2021 року; стажування є оплачуваним у розмірі 5000 грн на місяць; іногородній студент забезпечується житлом на період стажування в м. Києві. Конкурс проходитиме у три етапи: 1 етап – виконання дистанційного творчого завдання; 2 етап – дистанційна перевірка рівня володіння англійською мовою; 3 етап – усна співбесіда з права. Заявки на перший тур приймаються до 1 серпня 2020 року. За результатами конкурсу буде обрано 1 переможця, який пройде стажування у практиці транскордонних спорів або корпоративного права та M&A (будь-який варіант, на вибір фіналіста). Перша хвиля конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!» відбулася восени 2019 року. У фінал увійшли 10 студентів, двох відібрано на стажування та одного було прийнято в штат на посаду юридичного секретаря. Дізнатися умови конкурсу та подати заявку можна за посиланням: https://lcf.ua/internship2020/.

LCF Law Group оголошує про старт другої хвилі студентського конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!».

Конкурс відбувається за підтримки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого». До участі запрошуються студенти магістратури Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Мета конкурсу – надати молодим талантам можливість зробити перші кроки в розвитку кар’єри, набути професійні навички та отримати досвід у реальній юридичній фірмі. Проведення конкурсу додає практичного спрямування юридичній освіті та сприяє покращенню якості фахової підготовки юристів в Україні.

За результатами конкурсу переможець отримає:

  • можливість пройти 2-місячне full-time стажування в LCF Law Group протягом січня-лютого 2021 року;
  • стажування є оплачуваним у розмірі 5000 грн на місяць;
  • іногородній студент забезпечується житлом на період стажування в м. Києві.

Конкурс проходитиме у три етапи: 1 етап – виконання дистанційного творчого завдання; 2 етап – дистанційна перевірка рівня володіння англійською мовою; 3 етап – усна співбесіда з права. Заявки на перший тур приймаються до 1 серпня 2020 року.

За результатами конкурсу буде обрано 1 переможця, який пройде стажування у практиці транскордонних спорів або корпоративного права та M&A (будь-який варіант, на вибір фіналіста).

Перша хвиля конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!» відбулася восени 2019 року. У фінал увійшли 10 студентів, двох відібрано на стажування та одного було прийнято в штат на посаду юридичного секретаря.

Дізнатися умови конкурсу та подати заявку можна за посиланням: https://lcf.ua/internship2020/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: