fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вийшов безкоштовний онлайн-курс з управління проєктами

29/ 05/ 2024
  Ефективне управління проєктами, особливо в умовах війни, має критичне значення для забезпечення стійкого розвитку та відновлення країни. Це не лише сприяє оптимізації використання ресурсів, а й дозволяє забезпечити швидке реагування на виклики та потреби суспільства. Саме тому в межах програми «Відновлення і стійкість» Фонд Східна Європа створив онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі». Його головна мета – допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку підвищити компетенції їхніх спеціалістів у сфері управління проєктами. Курс доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Він охоплює основні правила та принципи проєктного менеджменту, особливості його застосування у публічному секторі, а також містить цінні поради від провідних фахівців. Експертами та ведучими онлайн-курсу стали: Мирослав Кошелюк, експерт із питань стратегічного планування місцевого і регіонального розвитку Наталя Старинська, керівниця проєктів, тренерка і консультантка з управління проєктами за стандартами PMI Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Курс містить вісім навчальних відео та інтерв’ю з чинним держслужбовцем, які допоможуть публічним акторам України набути та вдосконалити знання, щоб ефективно впроваджувати проєкти у своїх громадах чи регіонах. Як пройти навчання? Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Управління проєктами в публічному секторі». Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням. Онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі» розроблений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Думки, викладені у цьому онлайн-курсі, необов’язково відображають позицію Фонду Східна Європа, Федерального уряду Німеччини та GIZ.

Ефективне управління проєктами, особливо в умовах війни, має критичне значення для забезпечення стійкого розвитку та відновлення країни. Це не лише сприяє оптимізації використання ресурсів, а й дозволяє забезпечити швидке реагування на виклики та потреби суспільства.

Саме тому в межах програми «Відновлення і стійкість» Фонд Східна Європа створив онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі».

Його головна мета – допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку підвищити компетенції їхніх спеціалістів у сфері управління проєктами.

Курс доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Він охоплює основні правила та принципи проєктного менеджменту, особливості його застосування у публічному секторі, а також містить цінні поради від провідних фахівців.

Експертами та ведучими онлайн-курсу стали:

  • Мирослав Кошелюк, експерт із питань стратегічного планування місцевого і регіонального розвитку
  • Наталя Старинська, керівниця проєктів, тренерка і консультантка з управління проєктами за стандартами PMI
  • Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА

Курс містить вісім навчальних відео та інтерв’ю з чинним держслужбовцем, які допоможуть публічним акторам України набути та вдосконалити знання, щоб ефективно впроваджувати проєкти у своїх громадах чи регіонах.

Як пройти навчання?

  • Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!
  • Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Управління проєктами в публічному секторі».
  • Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

Онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі» розроблений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Думки, викладені у цьому онлайн-курсі, необов’язково відображають позицію Фонду Східна Європа, Федерального уряду Німеччини та GIZ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: