fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Все необхідне за кілька кліків: разом із квитком SkyUp можна замовити послугу тестування на Covid-19

01/ 11/ 2021
  Для зручності пасажирів, яким для виїзду за кордон, повернення в Україну чи внутрішнього перельоту потрібно робити тест на Covid-19, SkyUp Airlines із партнерами створили спільний сервіс. Під час бронювання квитків на сайті авіакомпанії або в особистому кабінеті після реєстрації на skyup.aero для активних бронювань можна замовити ПЛР-тест та/або швидкий антиген-тест. Як оформити замовлення тестування на Covid-19 На офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero пасажир може забронювати тестування на Covid-19 методом ПЛР або швидкий антиген-тест. Замовити послугу можна двома способами: під час бронювання квитків на сайті авіакомпанії. Для цього необхідно вибрати відповідну опцію з переліку додаткових послуг на етапі заповнення даних про пасажирів додати опцію до вже купленого квитка в особистому кабінеті пасажира Під час оформлення замовлення послуги потрібно ввести персональні дані пасажира, якому необхідно зробити тест, вибрати вид тестування (ПЛР або швидкий антиген-тест), адресу лабораторії, дату і час тестування із запропонованих. Після оплати на вказану електронну адресу і контактний номер телефону надійде повідомлення з ваучером та індивідуальним номером замовлення. Важливо! Баланс пасажира недоступний для оплати замовлення послуги. Розрахуватися за неї можна лише онлайн банківською картою під час оформлення. У разі виникнення труднощів під час оформлення замовлення тестування необхідно відправити письмове звернення на letstalk@skyup.aero. Як зробити тест Для виконання процедури забору матеріалу на тестування пасажиру необхідно з’явитися за вибраною адресою до лабораторії у визначені під час її бронювання дату і час. Під час візиту необхідно надати отриманий на електронну пошту ваучер та заповнити анкету. Що отримує пасажир, замовляючи послугу тестування на сайті SkyUp: швидке і зручне бронювання необхідної послуги без додаткових витрат часу на пошук лабораторії і запис на прийом придбання послуги у надійного постачальника — медичних організацій, які здійснюють діяльність згідно з чинними ліцензіями Міністерством охорони здоров’я України та належать до затвердженого МОЗ переліку лабораторій, уповноважених передавати результати тестування на Covid-19 для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома» Як анулювати послугу у разі необхідності Для ануляції послуги ПЛР/антиген-тестування та оформлення повернення коштів пасажиру необхідно надіслати заяву на електронну пошту, вказану у ваучері замовлення. Важливо! У разі повернення коштів комісія агента (в даному випадку SkyUp Airlines), яка стягується з пасажира під час оформлення послуги за надані інформаційно-консультаційні послуги, не повертається. Разом із замовленням послуги тестування на Covid-19 пасажири SkyUp Airlines також можуть оформити необхідну для подорожі страховку від партнера перевізника страхової компанії VUSO.  Подорожуйте комфортно і безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Для зручності пасажирів, яким для виїзду за кордон, повернення в Україну чи внутрішнього перельоту потрібно робити тест на Covid-19, SkyUp Airlines із партнерами створили спільний сервіс. Під час бронювання квитків на сайті авіакомпанії або в особистому кабінеті після реєстрації на skyup.aero для активних бронювань можна замовити ПЛР-тест та/або швидкий антиген-тест.

Як оформити замовлення тестування на Covid-19

На офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero пасажир може забронювати тестування на Covid-19 методом ПЛР або швидкий антиген-тест. Замовити послугу можна двома способами:

  • під час бронювання квитків на сайті авіакомпанії. Для цього необхідно вибрати відповідну опцію з переліку додаткових послуг на етапі заповнення даних про пасажирів
  • додати опцію до вже купленого квитка в особистому кабінеті пасажира

Під час оформлення замовлення послуги потрібно ввести персональні дані пасажира, якому необхідно зробити тест, вибрати вид тестування (ПЛР або швидкий антиген-тест), адресу лабораторії, дату і час тестування із запропонованих.

Після оплати на вказану електронну адресу і контактний номер телефону надійде повідомлення з ваучером та індивідуальним номером замовлення.

Важливо! Баланс пасажира недоступний для оплати замовлення послуги. Розрахуватися за неї можна лише онлайн банківською картою під час оформлення.

У разі виникнення труднощів під час оформлення замовлення тестування необхідно відправити письмове звернення на letstalk@skyup.aero.

Як зробити тест

Для виконання процедури забору матеріалу на тестування пасажиру необхідно з’явитися за вибраною адресою до лабораторії у визначені під час її бронювання дату і час. Під час візиту необхідно надати отриманий на електронну пошту ваучер та заповнити анкету.

Що отримує пасажир, замовляючи послугу тестування на сайті SkyUp:

  • швидке і зручне бронювання необхідної послуги без додаткових витрат часу на пошук лабораторії і запис на прийом
  • придбання послуги у надійного постачальника — медичних організацій, які здійснюють діяльність згідно з чинними ліцензіями Міністерством охорони здоров’я України та належать до затвердженого МОЗ переліку лабораторій, уповноважених передавати результати тестування на Covid-19 для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома»

Як анулювати послугу у разі необхідності

Для ануляції послуги ПЛР/антиген-тестування та оформлення повернення коштів пасажиру необхідно надіслати заяву на електронну пошту, вказану у ваучері замовлення.

Важливо! У разі повернення коштів комісія агента (в даному випадку SkyUp Airlines), яка стягується з пасажира під час оформлення послуги за надані інформаційно-консультаційні послуги, не повертається.

Разом із замовленням послуги тестування на Covid-19 пасажири SkyUp Airlines також можуть оформити необхідну для подорожі страховку від партнера перевізника страхової компанії VUSO. 

Подорожуйте комфортно і безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: