fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вразливість та лідерство

23/ 06/ 2021
  Якими якостями повинен володіти справжній лідер? Зазвичай ми звикли бачити лідера впевненим, цілеспрямованим та стриманим. Чи означає це, що лідер не може ділитися своїми емоціями та хвилюваннями? На зустрічі EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство, разом з спікерами Людмилою Леоновою та Віктором Мельником ми поглянули на поняття вразливості як на ресурс, який дозволяє будувати відкритий діалог. На думку експертів вразливість покращує та розвиває емпатію, підвищує продуктивність, знижує стрес, зміцнює звязок з колективом. Але в першу чергу потрібно розуміти, для чого Ви хочете поділитися своїми почуттями, або чому Ваш колега вирішив звернутися до Вас зі своїми проблемами. Приховування вразливостей виснажує та може негативно впливати на самопочуття, тому часом просто бути почутим є необхідною потребою збереження енергії та сили. Це не значить, що усі емоції варто поширювати на своє оточення. Важливо чітко окреслювати власні кордони, пояснювати позицію та усвідомлювати, що є допустимою нормою для вас особисто, щоб спілкування не ставало “токсичним”. Успішні лідери все частіше обирають позицію керівника-коуча, спілкуються з колегами, намагаються обговорювати всі важливі питання. Така стратегія дозволяє побудувати відносини, які базуються на довірі, а не покорі і страхах, а колективи досягають кращих результатів, мають вищу мотивацію та ведуть компанію на новий рівень. Команда ЕВА Дніпро дякує  спікерам за неймовірно корисні інсайти та поради для аудиторії.

Якими якостями повинен володіти справжній лідер? Зазвичай ми звикли бачити лідера впевненим, цілеспрямованим та стриманим. Чи означає це, що лідер не може ділитися своїми емоціями та хвилюваннями?

На зустрічі EBA Dnipro Diplomacy Hub: Вразливість та лідерство, разом з спікерами Людмилою Леоновою та Віктором Мельником ми поглянули на поняття вразливості як на ресурс, який дозволяє будувати відкритий діалог.

На думку експертів вразливість покращує та розвиває емпатію, підвищує продуктивність, знижує стрес, зміцнює зв’язок з колективом. Але в першу чергу потрібно розуміти, для чого Ви хочете поділитися своїми почуттями, або чому Ваш колега вирішив звернутися до Вас зі своїми проблемами.

Приховування вразливостей виснажує та може негативно впливати на самопочуття, тому часом просто бути почутим є необхідною потребою збереження енергії та сили. Це не значить, що усі емоції варто поширювати на своє оточення. Важливо чітко окреслювати власні кордони, пояснювати позицію та усвідомлювати, що є допустимою нормою для вас особисто, щоб спілкування не ставало “токсичним”.

Успішні лідери все частіше обирають позицію керівника-коуча, спілкуються з колегами, намагаються обговорювати всі важливі питання. Така стратегія дозволяє побудувати відносини, які базуються на довірі, а не покорі і страхах, а колективи досягають кращих результатів, мають вищу мотивацію та ведуть компанію на новий рівень.

Команда ЕВА Дніпро дякує  спікерам за неймовірно корисні інсайти та поради для аудиторії.

Спікери

1 / 1
Віктор Мельник
медіатор, фасилітатор діалогів, практик ненасильницького спілкування
Віктор Мельник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: