fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Восьмий рік поспіль World Trademark Review 1000 рекомендує «Василь Кісіль і Партнери» у сфері інтелектуальної власності

14/ 02/ 2018
  Авторитетне рейтингове видання World Trademark Review 1000 (WTR 1000) рекомендує практику інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери» у 2018 році. Дослідники WTR 1000 зазначають: «“Василь Кісіль і Партнери” – фірма, яка здатна задовольнити всі потреби клієнтів в сфері інтелектуальної власності. Її юристи майстерно розроблять стратегії управління портфелем активів інтелектуальної власності та оперативно відреагують, якщо з’явиться потенційна загроза для бізнесу клієнта». «Василь Кісіль і Партнери» займає провідні позиції рейтинга WTR1000 починаючи із 2011 року. Видання World Trademark Review 1000 визначає провідні юридичні фірми, які надають послуги з питань торговельних марок в усьому світі. Рейтинг укладається за результатами дослідження, що охоплює понад 70 юрисдикцій. По темі: Іларіон Томаров - керівник практики інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери» ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Авторитетне рейтингове видання World Trademark Review 1000 (WTR 1000) рекомендує практику інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери» у 2018 році.

Дослідники WTR 1000 зазначають: «“Василь Кісіль і Партнери” – фірма, яка здатна задовольнити всі потреби клієнтів в сфері інтелектуальної власності. Її юристи майстерно розроблять стратегії управління портфелем активів інтелектуальної власності та оперативно відреагують, якщо з’явиться потенційна загроза для бізнесу клієнта».

«Василь Кісіль і Партнери» займає провідні позиції рейтинга WTR1000 починаючи із 2011 року.

Видання World Trademark Review 1000 визначає провідні юридичні фірми, які надають послуги з питань торговельних марок в усьому світі. Рейтинг укладається за результатами дослідження, що охоплює понад 70 юрисдикцій.

По темі: Іларіон Томаров – керівник практики інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери»

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: