fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Воркшоп для експортерів щодо використання правил набуття товарами преференційного походження в Україні

18/ 04/ 2024
  Захід буде цікавий українським виробникам та експортерам західних ринків, зокрема ринків країн Європейського Союзу, та підприємцям, що шукають нові можливості, серед яких — експорт нових товарів та переробка іноземних. Навчання проводитиметься на основі посібника, що був виданий Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за інформаційної підтримки Офісу розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту «Дія. Бізнес». Як скористатись можливостями угод про вільну торгівлю? Як самостійно підтверджувати походження на товари при експорті? Які переваги для експортерів та виробників дає використання Альтернативних правил Пан-Євро-Мед? На ці та низку інших запитань Олег Кириєвський, партнер First Chair Legal та співголова Митного Комітету EBA відповідатиме 24 квітня у Києві - у межах Воркшопу організованого Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».  Також, під час Воркшопу, спікери опрацьовуватимуть практичні кейси та аналізуватимуть можливості отримання преференцій на товари, що експортуються чи виробляються учасниками. Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/3wfVNkC

Захід буде цікавий українським виробникам та експортерам західних ринків, зокрема ринків країн Європейського Союзу, та підприємцям, що шукають нові можливості, серед яких — експорт нових товарів та переробка іноземних.

Навчання проводитиметься на основі посібника, що був виданий Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за інформаційної підтримки Офісу розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту «Дія. Бізнес».

  • Як скористатись можливостями угод про вільну торгівлю?
  • Як самостійно підтверджувати походження на товари при експорті?
  • Які переваги для експортерів та виробників дає використання Альтернативних правил Пан-Євро-Мед?

На ці та низку інших запитань Олег Кириєвський, партнер First Chair Legal та співголова Митного Комітету EBA відповідатиме 24 квітня у Києві – у межах Воркшопу організованого Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

Також, під час Воркшопу, спікери опрацьовуватимуть практичні кейси та аналізуватимуть можливості отримання преференцій на товари, що експортуються чи виробляються учасниками.

Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/3wfVNkC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: