fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Володимир Яремко – один з трьох українських юристів, визнаних у WWL Thought Leaders: Litigation 2021

04/ 11/ 2021
  Who’s Who Legal 2021 відзначає Володимира Яремка, радника Sayenko Kharenko, як «Лідера думок» у сфері вирішення спорів. Володимир – один із трьох українських експертів, які отримали це визнання. Крім того, нещодавно опублікований Who’s Who Legal: Commercial Litigation 2021 рекомендує Володимира Яремка серед провідних світових експертів у сфері вирішення спорів. Цьогорічне видання включає 1 644 практика із 1 445 фірм у 78 юрисдикціях, визнаних за їхню бездоганну роботу у складних та резонансних справах у різноманітних галузях. The WWL Thought Leaders включає до свого списку найкращих світових юристів та експертів за їхні проникливість, досвід і глибокі знання. Юристи, що увійшли до списку, заслуговують особливої уваги завдяки не тільки їхнім глибоким знанням і досвіду консультування у найбільш важливих і складних проєктах, а й за їхню здатність впроваджувати інновації, надихати та перевершувати очікування клієнтів. Who’s Who Legal: Commercial Litigation визнає провідних експертів у сфері вирішення спорах по всьому світу, які виділяються своїм професіоналізмом. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Who’s Who Legal 2021 відзначає Володимира Яремка, радника Sayenko Kharenko, як «Лідера думок» у сфері вирішення спорів. Володимир – один із трьох українських експертів, які отримали це визнання.

Крім того, нещодавно опублікований Who’s Who Legal: Commercial Litigation 2021 рекомендує Володимира Яремка серед провідних світових експертів у сфері вирішення спорів. Цьогорічне видання включає 1 644 практика із 1 445 фірм у 78 юрисдикціях, визнаних за їхню бездоганну роботу у складних та резонансних справах у різноманітних галузях.

The WWL Thought Leaders включає до свого списку найкращих світових юристів та експертів за їхні проникливість, досвід і глибокі знання. Юристи, що увійшли до списку, заслуговують особливої уваги завдяки не тільки їхнім глибоким знанням і досвіду консультування у найбільш важливих і складних проєктах, а й за їхню здатність впроваджувати інновації, надихати та перевершувати очікування клієнтів.

Who’s Who Legal: Commercial Litigation визнає провідних експертів у сфері вирішення спорах по всьому світу, які виділяються своїм професіоналізмом.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: