fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

🏆🥳 Вкотре перемога! Вже 6 рік поспіль команда Univest здобуває першість!

03/ 05/ 2024
  🏅Цього разу ми здобули три перемоги за нашу продукцію на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP 2024 у Києві. Нагородження відбулося 18 квітня 2024 року. Стакан із барʼєрним покриттям UniCup став переможцем конкурсу Українська Зірка Упаковки та переможцем спеціальної нагороди Українська Екозірка. Кришка з пресованої пульпи UniLids стала переможицею конкурсу Українська Зірка Упаковки.  Univest отримав сертифікат визнання від Packaging Association of Latvia за сучасні пакувальні рішення UniCup та UniLids. Детальнішу інформацію можна дізнатись у нашому Facebook.

🏅Цього разу ми здобули три перемоги за нашу продукцію на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP 2024 у Києві. Нагородження відбулося 18 квітня 2024 року. Стакан із барʼєрним покриттям UniCup став переможцем конкурсу “Українська Зірка Упаковки” та переможцем спеціальної нагороди “Українська Екозірка”. Кришка з пресованої пульпи UniLids стала переможицею конкурсу “Українська Зірка Упаковки”. 
Univest отримав сертифікат визнання від Packaging Association of Latvia за сучасні пакувальні рішення UniCup та UniLids.

Детальнішу інформацію можна дізнатись у нашому Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: