fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит Посла Європейського Союзу в Україні Матті Маасікаса до компанії-члена ЕВА «Синтез-Груп»

28/ 10/ 2021
    27 жовтня 2021 року Одесу відвідав Посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас. Разом з представниками Представництва ЄС та членами Південноукраїнського офісу Асоціації Посол відвідав виробничі потужності компанії-члена Європейської Бізнес Aсоціації. Слід зазначити, що Одеська область є дуже цікавим і перспективним місцем для ведення бізнесу. Розташований на узбережжі Чорного моря на перетині основних транспортних шляхів, регіон має стратегічно вигідне географічне положення, що особливо важливо для розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами Європи, Азії та Африки. Одеська область є головними морськими воротами та експортно-імпортним вузлом України. Вона є найбільшою в Україні за площею, входить у топ-5 за чисельністю населення та в топ-3 найпривабливіших для мігрантів. Також Одеський регіон входить до числа провідних в України за залученням іноземних інвестицій, а в Південноукраїнському офісі Асоціації представлені інвестори з різних країн, серед яких: Великобританія, Данія, Ірландія, Німеччина, Туреччина, Франція, Швейцарія,  та інші. Нашими членами є виробники вина, олії, томатної пасти, іншої сільськогосподарської та тютюнової продукції, опалювального обладнання, найбільші зернотрейдери та термінали, інженерно-транспортні компанії України (морські лінії, контейнерні термінали, експедитори, митні брокери), представники фінансового, юридичного та консалтингового секторів, екологічні компанії, що займаються переробкою відходів тощо. Цього разу представники Представництва ЄС та ЕВА відвідали фабрику «Агро Долина» та термінал «Агро Драйв», які входять до складу «Синтез-Груп» і розташовані у селищі Великодолинське Одеської області. Директор з логістики Айхан Акбаба зустрів гостей та особисто провів екскурсію по обєктах. «Синтез-Груп» — один із найбільших українських експортерів бобових та основних постачальників сільськогосподарської продукції з Чорного моря на світові ринки. З 2005 року її продукція експортується в понад 40 країн світу: Болгарію, Грецію,  Індію, Індонезію, Китай, Нідерланди, Німеччину, Пакистан, Туреччину та інші. Три фабрики Групи працюють 7/24 з добовою потужністю дроблення 1000 тон, що є однією з найбільших потужностей дроблення в цій галузі. Серед продуктів: кукурудза, пшениця, ячмінь, горох, соєві боби, ріпак, коріандр, гірчиця, насіння соняшнику тощо. Група компаній «Синтез» щорічно експортує до різних країн понад 500.000 тон бобових. Як один із найбільших експортерів, «Синтез» відвантажує понад 8000 контейнерів на рік.  Всі види сільськогосподарської продукції можна контейнерувати на Терміналах «Синтез» з послугами обробки, митного оформлення та сертифікації.   Ми пишаємося тим, що такі вражаючі підприємства працюють в Україні та є членами ЕВА. Вони дійсно варті уваги з боку державних органів, дипломатичного корпусу та європейських партнерів. І Асоціація завжди готова допомогти налагодити таке спілкування з нашими компаніями-членами.
01/

 

27 жовтня 2021 року Одесу відвідав Посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас. Разом з представниками Представництва ЄС та членами Південноукраїнського офісу Асоціації Посол відвідав виробничі потужності компанії-члена Європейської Бізнес Aсоціації.

Слід зазначити, що Одеська область є дуже цікавим і перспективним місцем для ведення бізнесу. Розташований на узбережжі Чорного моря на перетині основних транспортних шляхів, регіон має стратегічно вигідне географічне положення, що особливо важливо для розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами Європи, Азії та Африки. Одеська область є головними морськими воротами та експортно-імпортним вузлом України. Вона є найбільшою в Україні за площею, входить у топ-5 за чисельністю населення та в топ-3 найпривабливіших для мігрантів. Також Одеський регіон входить до числа провідних в України за залученням іноземних інвестицій, а в Південноукраїнському офісі Асоціації представлені інвестори з різних країн, серед яких: Великобританія, Данія, Ірландія, Німеччина, Туреччина, Франція, Швейцарія,  та інші. Нашими членами є виробники вина, олії, томатної пасти, іншої сільськогосподарської та тютюнової продукції, опалювального обладнання, найбільші зернотрейдери та термінали, інженерно-транспортні компанії України (морські лінії, контейнерні термінали, експедитори, митні брокери), представники фінансового, юридичного та консалтингового секторів, екологічні компанії, що займаються переробкою відходів тощо.

Цього разу представники Представництва ЄС та ЕВА відвідали фабрику «Агро Долина» та термінал «Агро Драйв», які входять до складу «Синтез-Груп» і розташовані у селищі Великодолинське Одеської області. Директор з логістики Айхан Акбаба зустрів гостей та особисто провів екскурсію по об’єктах. «Синтез-Груп» — один із найбільших українських експортерів бобових та основних постачальників сільськогосподарської продукції з Чорного моря на світові ринки. З 2005 року її продукція експортується в понад 40 країн світу: Болгарію, Грецію,  Індію, Індонезію, Китай, Нідерланди, Німеччину, Пакистан, Туреччину та інші. Три фабрики Групи працюють 7/24 з добовою потужністю дроблення 1000 тон, що є однією з найбільших потужностей дроблення в цій галузі. Серед продуктів: кукурудза, пшениця, ячмінь, горох, соєві боби, ріпак, коріандр, гірчиця, насіння соняшнику тощо. Група компаній «Синтез» щорічно експортує до різних країн понад 500.000 тон бобових. Як один із найбільших експортерів, «Синтез» відвантажує понад 8000 контейнерів на рік.  Всі види сільськогосподарської продукції можна контейнерувати на Терміналах «Синтез» з послугами обробки, митного оформлення та сертифікації.  

Ми пишаємося тим, що такі вражаючі підприємства працюють в Україні та є членами ЕВА. Вони дійсно варті уваги з боку державних органів, дипломатичного корпусу та європейських партнерів. І Асоціація завжди готова допомогти налагодити таке спілкування з нашими компаніями-членами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: