fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит до компанії InterLegal

18/ 12/ 2023
  15 грудня 2023 року члени Координаційної Ради разом з головами Комітетів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації завітали в гості до членської компанії Interlegal, де колеги підвели підсумки 2023 року та поспілкувалися в неформальній атмосфері у форматі «Whisky Club».  На заході відбулася цікава лекція від сомельє Руслана Замосковного про шотландський віскі, який витримується в бочках з-під хересу. Учасники заходу мали можливість не лише почути про унікальні особливості цього напою, але й взяти участь у дегустації та на власному досвіді відчути його багатий смаковий профіль.  Зі свого боку Катерина Морозова, Керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, вручила подяки членам Координаційної ради та Головам комітетів за активність і залученість протягом усього 2023 року.  Дякуємо компанії InterLegal за гостинність та чудову ініціативу, яка додала заходу особливого шарму та інтересу до взаємодії між учасниками!

15 грудня 2023 року члени Координаційної Ради разом з головами Комітетів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації завітали в гості до членської компанії Interlegal, де колеги підвели підсумки 2023 року та поспілкувалися в неформальній атмосфері у форматі «Whisky Club». 

На заході відбулася цікава лекція від сомельє Руслана Замосковного про шотландський віскі, який витримується в бочках з-під хересу. Учасники заходу мали можливість не лише почути про унікальні особливості цього напою, але й взяти участь у дегустації та на власному досвіді відчути його багатий смаковий профіль. 

Зі свого боку Катерина Морозова, Керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, вручила подяки членам Координаційної ради та Головам комітетів за активність і залученість протягом усього 2023 року. 

Дякуємо компанії InterLegal за гостинність та чудову ініціативу, яка додала заходу особливого шарму та інтересу до взаємодії між учасниками!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: