fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу

05/ 07/ 2018
    Розвиток взаємовідносин з клієнтами відображає проникнення технологій у сучасне суспільство, адже доступ до цифрових сервісів розширює можливості бізнесу у спілкуванні та подальшій взаємодії зі споживачами. Як працює одна з найуспішніших українських продуктових IT-компаній зсередини дізналися учасники Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу, які мали унікальну можливість поспілкуватися з експертами різноманітних галузей та віднайти необхідні рішення для розвитку цифрових технологій та інновацій у власному бізнесі. Дякуємо спікерам: Наталії Ковальовій, Анні Теселко та Володимиру Онучак за професіоналізм, інформативне висвітлення актуальних питань теми та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка Внутри EVO за плідну співпрацю!
01/

 

Розвиток взаємовідносин з клієнтами відображає проникнення технологій у сучасне суспільство, адже доступ до цифрових сервісів розширює можливості бізнесу у спілкуванні та подальшій взаємодії зі споживачами.

Як працює одна з найуспішніших українських продуктових IT-компаній зсередини дізналися учасники Візит до компанії EVO: Цифрові технології для бізнесу, які мали унікальну можливість поспілкуватися з експертами різноманітних галузей та віднайти необхідні рішення для розвитку цифрових технологій та інновацій у власному бізнесі.

Дякуємо спікерам: Наталії Ковальовій, Анні Теселко та Володимиру Онучак за професіоналізм, інформативне висвітлення актуальних питань теми та бажання поділитися власним досвідом. Окрема подяка Внутри EVO за плідну співпрацю!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: