fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит делегації Асоціації на Закарпаття

11/ 04/ 2019
    Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації на чолі з головою Регіональної координаційної ради Антоном Подільчаком, членом правління Аліною Бойчук та керівником офісу Маряною Луцишин відвідали Закарпатську область з метою знайомства з регіональним бізнес-середовищем Закарпаття та створення платформи для комунікації для активного бізнесу в регіоні. Так, за сприянням компанії Advice Group, представники бізнесу на Закарпатті мали нагоду почути про політику комплаєнсу, а також завдяки ДП “Енергоатом” побачили на практиці позитивний вплив впровадження політики комплаєнсу та доброчесності на підприємстві. “Чесність та прозорість являється сьогодні світовим трендом у бізнес-середовищі та приємно, що в Україні уже є компанії, які можуть поділитись своїм прикладом” - підкреслив на зустрічі Антон Подільчак у четвер 11 квітня у місті Ужгород.   У пятницю, за традиціями Асоціації, компанії Закарпаття були запрошені на бізнес-сніданок. Разом із представниками Закарпатської митниці обговорили питання митної вартості, визначення коду товару та питання пост-аудиту, а також питання черг на кордонах та дозволів на міжнародні перевезення.   Протягом трьох днів представники Асоціації мали нагоду краще зрозуміти, з якими проблемними питаннями працює бізнес в регіоні, до прикладу, нестача кадрових потужностей, черги на кордонах Чехії та Словаччини, незаконна вирубка лісів,  екологічні питання та питання якості доріг тощо. Отож, за результатами зустрічі стало зрозуміло, що Асоціація, як об’єднуюча платформа для комунікації та колективного захисту бізнес-інтересів іноземного та вітчизняного бізнесу, є необхідною в Закарпатті. Від імені Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації висловлюємо щиру подяку за ініціативу та проведену роботу Антону Подільчаку та його колегам з “Едвайс Груп”, Ірині Кухтанич з Львівського відділення “Райффайзен Банк” за підтримку нашого заходу. А також Андрію Павліву з UkraineInvest за надану допомогу у організації зустрічей та залучення бізнесу до активностей, проведених в Ужгороді. Така кооперація зусиль приносить лише позитивні результати. Сподіваємось, скоро ми зможемо запросити усіх бажаючих на відкриття офісу на Закарпатті. Адже це чудовий край з великим інвестиційним потенціалом і можливостями.
01/

 

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації на чолі з головою Регіональної координаційної ради Антоном Подільчаком, членом правління Аліною Бойчук та керівником офісу Мар’яною Луцишин відвідали Закарпатську область з метою знайомства з регіональним бізнес-середовищем Закарпаття та створення платформи для комунікації для активного бізнесу в регіоні.

Так, за сприянням компанії Advice Group, представники бізнесу на Закарпатті мали нагоду почути про політику комплаєнсу, а також завдяки ДП “Енергоатом” побачили на практиці позитивний вплив впровадження політики комплаєнсу та доброчесності на підприємстві.

“Чесність та прозорість являється сьогодні світовим трендом у бізнес-середовищі та приємно, що в Україні уже є компанії, які можуть поділитись своїм прикладом” – підкреслив на зустрічі Антон Подільчак у четвер 11 квітня у місті Ужгород.  

У п’ятницю, за традиціями Асоціації, компанії Закарпаття були запрошені на бізнес-сніданок. Разом із представниками Закарпатської митниці обговорили питання митної вартості, визначення коду товару та питання пост-аудиту, а також питання черг на кордонах та дозволів на міжнародні перевезення.  

Протягом трьох днів представники Асоціації мали нагоду краще зрозуміти, з якими проблемними питаннями працює бізнес в регіоні, до прикладу, нестача кадрових потужностей, черги на кордонах Чехії та Словаччини, незаконна вирубка лісів,  екологічні питання та питання якості доріг тощо.

Отож, за результатами зустрічі стало зрозуміло, що Асоціація, як об’єднуюча платформа для комунікації та колективного захисту бізнес-інтересів іноземного та вітчизняного бізнесу, є необхідною в Закарпатті.

Від імені Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації висловлюємо щиру подяку за ініціативу та проведену роботу Антону Подільчаку та його колегам з “Едвайс Груп”, Ірині Кухтанич з Львівського відділення “Райффайзен Банк” за підтримку нашого заходу. А також Андрію Павліву з UkraineInvest за надану допомогу у організації зустрічей та залучення бізнесу до активностей, проведених в Ужгороді. Така кооперація зусиль приносить лише позитивні результати.

Сподіваємось, скоро ми зможемо запросити усіх бажаючих на відкриття офісу на Закарпатті. Адже це чудовий край з великим інвестиційним потенціалом і можливостями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: