fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітаємо з Міжнародним днем клінічних досліджень!

20/ 05/ 2022
  Шановні Kолеги! Підкомітет клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації вітає з Міжнародним днем клінічних досліджень українську спільноту, яка залучена до проведення клінічних досліджень не тільки в Україні, але й у світі, та робить суттєвий внесок у розвиток інноваційних ліків! Цьогоріч цей день припадає на часи, коли триває широкомасштабна війна, яку розв’язала росія на території України. Війна руйнує нашу державу і забирає життя українців. Вона торкнулася всіх сфер життєдіяльності. Галузь клінічних досліджень не є винятком. Багато чого змінилося для клінічних досліджень за ці 3 місяці. Всі, хто задіяний в проведення клінічних досліджень — дослідники й їх клінічні центри, компанії-спонсори, КДО, логістичні компанії, компанії залучені у перевезення пацієнтів, лабораторії, а також державні регуляторні органи, комісії з питань етики — у тісній співпраці змогли в надскладних умовах перебудувати свою роботу і зробити все можливе й часто неможливе, щоб продовжувати забезпечувати безпеку пацієнтів, сталість та надійність даних, підтримувати та берегти свої команди. Під час воєнних дій завдяки героїчній діяльності наших колег в Україні та поза її межами продовжується постачання необхідних препаратів, обстеження та лікування пацієнтів, їх переведення в інші центри на умовно безпечніші території України та за кордон. Учасники галузі беруть участь у збройному захисті України, численних волонтерських та гуманітарних ініціативах, підтримують, забезпечують та працюють. Продовжується активна робота по удосконаленню та розвитку законодавства України та умов проведення КД. Ми впевнені, якщо у воєнний час ми змогли разом налагодити роботу та підтримати клінічні дослідження в Україні, здолавши безліч викликів, які неможливо було навіть уявити раніше, то у мирний час — ми відбудуємо сферу досліджень та досягнемо нових висот. Дякуємо вам, Колеги, що ви робите кожного дня задля захисту України, підтримки клінічних досліджень, забезпечення надії пацієнтів на здорове життя! Дякуємо за хоробрість та патріотизм! Щиро бажаємо безпеки, витримки та скорішої перемоги! Все буде Україна!

Шановні Kолеги!

Підкомітет клінічних досліджень Європейської Бізнес Асоціації вітає з Міжнародним днем клінічних досліджень українську спільноту, яка залучена до проведення клінічних досліджень не тільки в Україні, але й у світі, та робить суттєвий внесок у розвиток інноваційних ліків!

Цьогоріч цей день припадає на часи, коли триває широкомасштабна війна, яку розв’язала росія на території України. Війна руйнує нашу державу і забирає життя українців. Вона торкнулася всіх сфер життєдіяльності. Галузь клінічних досліджень не є винятком.

Багато чого змінилося для клінічних досліджень за ці 3 місяці. Всі, хто задіяний в проведення клінічних досліджень — дослідники й їх клінічні центри, компанії-спонсори, КДО, логістичні компанії, компанії залучені у перевезення пацієнтів, лабораторії, а також державні регуляторні органи, комісії з питань етики — у тісній співпраці змогли в надскладних умовах перебудувати свою роботу і зробити все можливе й часто неможливе, щоб продовжувати забезпечувати безпеку пацієнтів, сталість та надійність даних, підтримувати та берегти свої команди. Під час воєнних дій завдяки героїчній діяльності наших колег в Україні та поза її межами продовжується постачання необхідних препаратів, обстеження та лікування пацієнтів, їх переведення в інші центри на умовно безпечніші території України та за кордон.

Учасники галузі беруть участь у збройному захисті України, численних волонтерських та гуманітарних ініціативах, підтримують, забезпечують та працюють.

Продовжується активна робота по удосконаленню та розвитку законодавства України та умов проведення КД.

Ми впевнені, якщо у воєнний час ми змогли разом налагодити роботу та підтримати клінічні дослідження в Україні, здолавши безліч викликів, які неможливо було навіть уявити раніше, то у мирний час — ми відбудуємо сферу досліджень та досягнемо нових висот.

Дякуємо вам, Колеги, що ви робите кожного дня задля захисту України, підтримки клінічних досліджень, забезпечення надії пацієнтів на здорове життя! Дякуємо за хоробрість та патріотизм!

Щиро бажаємо безпеки, витримки та скорішої перемоги!

Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: