fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітаємо у новому ринку – працівників!

01/ 07/ 2019
  Плинність кадрів в Україні у 2018 році склала 20%, у середньому по Європі цей показник дорівнює 13%. Як створити та утримати лояльну команду, віднині це не є питанням, це виклик. Потенційні співробітники сьогодні поспішають задовольнити матеріальні запити, тому для прийняття рішення про зміну роботи достатньо лише поманити більшою зарплатнею. У той самий час, забезпечений соціальний захист співробітника, потреба, яка поки що залишається поза увагою українських роботодавців. Як відомо, до базових потреб відносять можливість заробітку для покриття виплат на житло, транспорт, харчування та освіту дітей. А також, можливість отримати підтримку у тяжкій фінансовій ситуації – тобто захистити сім’ю.    Якщо заробіток відноситься до матеріальної складової, то захист сім’ї – ефективний спосіб нематеріальної мотивації співробітників. Часто у складних життєвих ситуаціях співробітнику немає до кого звернутися, окрім роботодавця. Це момент істини! Чи можливо перетворити слабке місце на перевагу? Так! Рішенням про підтримку у непростих та іноді, доленосних моментах може стати заздалегідь оформлений договір страхування життя. Пропозиція, що забезпечить матеріальну підтримку у ключових життєвих ситуаціях співробітників: у випадку якщо співробітник йде з життя, або його/її дружина/чоловік, батьки дружини/чоловіка, отримання інвалідності. Також передбачена окрема виплата при народженні дитини.  Територія покриття – весь світ, 24 години на добу, 7 днів. Немає необхідності проводити медичні обстеження. Більше того, немає обмежень стосовно віку батьків співробітників. З 11 включених ризиків, 8 відведено захисту членів родини, що дозволяє підприємству сформувати надійну соціальну подушку безпеки.   Забезпечений соціальний пакет від PZU Україна страхування життя – це надійна додаткова мотивація для співробітників! Для більш розгорнутої інформації звертайтеся за адресою для листування szhorin@pzu.com.ua

Плинність кадрів в Україні у 2018 році склала 20%, у середньому по Європі цей показник дорівнює 13%. Як створити та утримати лояльну команду, віднині це не є питанням, це виклик.

Потенційні співробітники сьогодні поспішають задовольнити матеріальні запити, тому для прийняття рішення про зміну роботи достатньо лише поманити більшою зарплатнею. У той самий час, забезпечений соціальний захист співробітника, потреба, яка поки що залишається поза увагою українських роботодавців. Як відомо, до базових потреб відносять можливість заробітку для покриття виплат на житло, транспорт, харчування та освіту дітей. А також, можливість отримати підтримку у тяжкій фінансовій ситуації – тобто захистити сім’ю.   

Якщо заробіток відноситься до матеріальної складової, то захист сім’ї – ефективний спосіб нематеріальної мотивації співробітників. Часто у складних життєвих ситуаціях співробітнику немає до кого звернутися, окрім роботодавця. Це момент істини!

Чи можливо перетворити слабке місце на перевагу?

Так! Рішенням про підтримку у непростих та іноді, доленосних моментах може стати заздалегідь оформлений договір страхування життя. Пропозиція, що забезпечить матеріальну підтримку у ключових життєвих ситуаціях співробітників: у випадку якщо співробітник йде з життя, або його/її дружина/чоловік, батьки дружини/чоловіка, отримання інвалідності. Також передбачена окрема виплата при народженні дитини. 

Територія покриття – весь світ, 24 години на добу, 7 днів. Немає необхідності проводити медичні обстеження. Більше того, немає обмежень стосовно віку батьків співробітників.

З 11 включених ризиків, 8 відведено захисту членів родини, що дозволяє підприємству сформувати надійну соціальну подушку безпеки.  

Забезпечений соціальний пакет від PZU Україна страхування життя – це надійна додаткова мотивація для співробітників!

Для більш розгорнутої інформації звертайтеся за адресою для листування szhorin@pzu.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: