fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітаємо президента БДО в Україні Савченко Аллу з обранням до складу Координаційної Ради Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі 2022 року

24/ 12/ 2021
  Днями офіс Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі представив оновлений склад Координаційної Ради та Голів комітетів на 2022 рік! З гордістю повідомляємо, що президент BDO в Україні Алла Іванівна Савченко цього року знов увійшла до складу Координаційної Ради Дніпровського Офісу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Певні, що багаторічний досвід та ініціативність Алли Іванівни будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу. Нагадаємо, що до Координаційної Ради EBA входять п’ять обраних лідерів і керівників, що ставлять за мету розвиток стратегічного напряму діяльності Асоціації наступного року, задля поліпшення бізнес-клімату в регіоні.  Також зазначимо, що в складі Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі є 4 комітети, які обєднують фахівців певних сфер: фінансово-податковий комітет, правовий комітет, HR HUB, PR & Marketing HUB. Участь у зустрічах комітетів доступна кожному співробітнику компанії-члена Асоціації, де обговорюються найактуальніших теми і питання сфери. Більше інформації про діяльність і актуальні новини Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі можна дізнатися тут.

Днями офіс Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі представив оновлений склад Координаційної Ради та Голів комітетів на 2022 рік!

З гордістю повідомляємо, що президент BDO в Україні Алла Іванівна Савченко цього року знов увійшла до складу Координаційної Ради Дніпровського Офісу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Певні, що багаторічний досвід та ініціативність Алли Іванівни будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу.

Нагадаємо, що до Координаційної Ради EBA входять п’ять обраних лідерів і керівників, що ставлять за мету розвиток стратегічного напряму діяльності Асоціації наступного року, задля поліпшення бізнес-клімату в регіоні. 

Також зазначимо, що в складі Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі є 4 комітети, які об’єднують фахівців певних сфер: фінансово-податковий комітет, правовий комітет, HR HUB, PR & Marketing HUB. Участь у зустрічах комітетів доступна кожному співробітнику компанії-члена Асоціації, де обговорюються найактуальніших теми і питання сфери.

Більше інформації про діяльність і актуальні новини Європейської Бізнес Асоціації в Дніпрі можна дізнатися тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: