fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітаємо представників медичної і фармацевтичної спільнот із прийдешнім Новим 2019-м роком!

21/ 12/ 2018
  Наталія Сергієнко. Виконавчий директор Комітету з охорони здоровя. Нехай він принесе мир нашій країні, злагоду у Ваші родини! Повертаючись думками до подій 2018 року, ми б хотіли відмітити готовність вищого керівництва держави і профільних органів сприяти реформам в Україні, підходити до вирішення проблем сфери охорони здоров’я відкрито. Незважаючи на низку складнощів, завдяки спільним діям і пошуку збалансованих позицій для задоволення державницьких інтересів і потреб бізнес-спільноти нами було зроблено чимало для покращення доступності ліків та медичних виробів. До того ж, особливу увагу приділили державні органи разом із Комітетом Асоціації сприянню розвитку сфери клінічних досліджень в Україні.   Попереду важливий рік, що міститиме низку переломних моментів для галузі охорони здоров’я України. Комітет з охорони здоров’я Асоціації – це спільнота професіоналів галузі із активною громадянською позицією, яких об’єднує бажання вносити ефективні зміни у розвиток сфери охорони здоров’я і покращувати бізнес-клімат в державі. Ми вважаємо, що започаткований курс на реформування, якісні зміни в фармацевтичній сфері, що співвідносяться із найкращими практиками країн-членів ЄС, підтримка розвитку сфери клінічних досліджень в Україні мають продовжитись. Часи зволікання, стагнації і популізму вже відійшли в минуле, на часі – спільна змістовна і професійна робота від усіх сторін, що буде рушійною силою ефективних змін.   Ми очікуємо, що темпи і якість опрацювання комплексу стратегічних задач держави змінюватимуться лише на краще. Лише всебічний аналіз питань, послідовність у словах та діях, висока відповідальність діючих державних діячів і їх послідовників за прийняті рішення можуть, в результаті, надати підтримку сфері охорони здоров’я і, в цілому, країні, яка переживає нелегкі часи. І лише у такий спосіб можливості і час, втрачені у попередні роки, можна надолужити. Комітет з охорони здоров’я Асоціації очікує, що стабільна співпраця з державними органами продовжиться і у 2019 році, а її результати працюватимуть на користь інвестиційної привабливості фармацевтичної і медичної сфер, доступності якісних ліків і медичних виробів, раціональному використанню людських ресурсів і коштів державного бюджету, покращенню якості медичного обслуговування, чесних і прозорих правил роботи бізнесу. Бажаємо усім друзям, колегам і партнерам натхнення і життєвої енергії у Новому 2019 році! Ми впевнені, що будь-які нові виклики і перешкоди не уповільнять започаткований рух вперед. З повагою, Комітет з охорони здоров’я Європейська Бізнес Асоціація
Наталія Сергієнко Виконавчий директор Комітету з охорони здоров'я
Нехай він принесе мир нашій країні, злагоду у Ваші родини!

Повертаючись думками до подій 2018 року, ми б хотіли відмітити готовність вищого керівництва держави і профільних органів сприяти реформам в Україні, підходити до вирішення проблем сфери охорони здоров’я відкрито. Незважаючи на низку складнощів, завдяки спільним діям і пошуку збалансованих позицій для задоволення державницьких інтересів і потреб бізнес-спільноти нами було зроблено чимало для покращення доступності ліків та медичних виробів. До того ж, особливу увагу приділили державні органи разом із Комітетом Асоціації сприянню розвитку сфери клінічних досліджень в Україні.  

Попереду важливий рік, що міститиме низку переломних моментів для галузі охорони здоров’я України. Комітет з охорони здоров’я Асоціації – це спільнота професіоналів галузі із активною громадянською позицією, яких об’єднує бажання вносити ефективні зміни у розвиток сфери охорони здоров’я і покращувати бізнес-клімат в державі. Ми вважаємо, що започаткований курс на реформування, якісні зміни в фармацевтичній сфері, що співвідносяться із найкращими практиками країн-членів ЄС, підтримка розвитку сфери клінічних досліджень в Україні мають продовжитись. Часи зволікання, стагнації і популізму вже відійшли в минуле, на часі – спільна змістовна і професійна робота від усіх сторін, що буде рушійною силою ефективних змін.  

Ми очікуємо, що темпи і якість опрацювання комплексу стратегічних задач держави змінюватимуться лише на краще. Лише всебічний аналіз питань, послідовність у словах та діях, висока відповідальність діючих державних діячів і їх послідовників за прийняті рішення можуть, в результаті, надати підтримку сфері охорони здоров’я і, в цілому, країні, яка переживає нелегкі часи. І лише у такий спосіб можливості і час, втрачені у попередні роки, можна надолужити.

Комітет з охорони здоров’я Асоціації очікує, що стабільна співпраця з державними органами продовжиться і у 2019 році, а її результати працюватимуть на користь інвестиційної привабливості фармацевтичної і медичної сфер, доступності якісних ліків і медичних виробів, раціональному використанню людських ресурсів і коштів державного бюджету, покращенню якості медичного обслуговування, чесних і прозорих правил роботи бізнесу.

Бажаємо усім друзям, колегам і партнерам натхнення і життєвої енергії у Новому 2019 році! Ми впевнені, що будь-які нові виклики і перешкоди не уповільнять започаткований рух вперед.

З повагою,

Комітет з охорони здоров’я
Європейська Бізнес Асоціація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: