fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Віталій Савчук виступив на конференції з ІТ-права

16/ 05/ 2018
  05-06 травня в Харкові відбулася конференція з ІТ-права, проведена харківським осередком ELSA (European Law Students‘ Association). Школа об’єднала експертів з усієї України, що поділилися зі студентами та один з одним останніми трендами у професії. Учасники заходу моделювали ситуації, в яких повсякденні виклики бізнесу вирішуються за допомогою інструментів найближчого майбутнього. Нейросітки, захист персональних даних, штучний інтелект, електронна комерція, кібербезпека, оподаткування криптовалютних операцій – теми на які дискутували протягом вихідних. Від старшого юриста ЮК “Правовий Альянс” Віталія Савчука, що був запрошений як спікер, студенти дізналися про конкуренцію штучного інтелекту з реальним, а також поговорили про доменні спори на прикладах компаній Google, Nissan та VW. Окрім цього, Віталій розповів, як у США та Європі розвивається новий напрямок у юриспруденції – захист від порно-помсти. Йдеться про ситуації, коли особа розміщує інтимні фото іншої особи без її відома та дозволу на спеціалізованих веб-ресурсах, свідомо завдаючи шкоди репутації останньої. Нова практика сприяє прийняттю профільного законодавства, а штрафи, призначені судами у 2018 році сягнули кількох мільйонів доларів за кейс. Дієвим способом боротьби з порно-помстою виявився захист авторських прав. “IT – це завжди про майбутнє. Студенти – теж”, — прокоментував Віталій. — “Публіка на таких заходах максимально цікава та вимоглива – люди завжди готові посперечатися, спитати, не повірити, пошуміти. Ми із задоволенням пошуміли”.

05-06 травня в Харкові відбулася конференція з ІТ-права, проведена харківським осередком ELSA (European Law Students‘ Association). Школа об’єднала експертів з усієї України, що поділилися зі студентами та один з одним останніми трендами у професії.

Учасники заходу моделювали ситуації, в яких повсякденні виклики бізнесу вирішуються за допомогою інструментів найближчого майбутнього. Нейросітки, захист персональних даних, штучний інтелект, електронна комерція, кібербезпека, оподаткування криптовалютних операцій – теми на які дискутували протягом вихідних.

Від старшого юриста ЮК “Правовий Альянс” Віталія Савчука, що був запрошений як спікер, студенти дізналися про конкуренцію штучного інтелекту з реальним, а також поговорили про доменні спори на прикладах компаній Google, Nissan та VW.

Окрім цього, Віталій розповів, як у США та Європі розвивається новий напрямок у юриспруденції – захист від порно-помсти. Йдеться про ситуації, коли особа розміщує інтимні фото іншої особи без її відома та дозволу на спеціалізованих веб-ресурсах, свідомо завдаючи шкоди репутації останньої. Нова практика сприяє прийняттю профільного законодавства, а штрафи, призначені судами у 2018 році сягнули кількох мільйонів доларів за кейс. Дієвим способом боротьби з порно-помстою виявився захист авторських прав.

IT – це завжди про майбутнє. Студенти – теж”, — прокоментував Віталій. — “Публіка на таких заходах максимально цікава та вимоглива – люди завжди готові посперечатися, спитати, не повірити, пошуміти. Ми із задоволенням пошуміли”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: