fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Віталій Оджиковський приєднався до команди податкової практики Sayenko Kharenko

21/ 11/ 2017
  Sayenko Kharenko продовжує розвивати і посилювати податкову практику та повідомляє про приєднання Віталія Оджиковського у якості радника. Віталій Оджиковський має багаторічний досвід у сферах міжнародного й українського оподаткування, вирішення податкових спорів, митного законодавства і валютного регулювання. Віталій володіє значним досвідом супроводження українських і міжнародних компаній на всіх етапах податкових спорів і їх врегулювання у досудовому і судовому порядку, включно із взаємодією з податковими, митними й іншими органами. Пан Оджиковський консультує клієнтів під час податкових перевірок, а також з питань підготовки заперечень на акти, скарг на рішення за результатами податкових перевірок. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Віталій працював у таких компаніях як KM Partners (WTS Consulting) і Baker McKenzie. Сергій Верланов, партнер і керівник податкової практики, прокоментував: «Ми раді вітати Віталія у нашій команді. Його значний професійний досвід посилить нашу команду у світлі зростаючої кількості масштабних проектів. Ми продовжуємо розширювати експертизу і нарощувати можливості податкової практики зокрема завдяки залученню експертів такого високого рівня».

Sayenko Kharenko продовжує розвивати і посилювати податкову практику та повідомляє про приєднання Віталія Оджиковського у якості радника.

Віталій Оджиковський має багаторічний досвід у сферах міжнародного й українського оподаткування, вирішення податкових спорів, митного законодавства і валютного регулювання. Віталій володіє значним досвідом супроводження українських і міжнародних компаній на всіх етапах податкових спорів і їх врегулювання у досудовому і судовому порядку, включно із взаємодією з податковими, митними й іншими органами. Пан Оджиковський консультує клієнтів під час податкових перевірок, а також з питань підготовки заперечень на акти, скарг на рішення за результатами податкових перевірок.

До приєднання до команди Sayenko Kharenko Віталій працював у таких компаніях як KM Partners (WTS Consulting) і Baker McKenzie.

Сергій Верланов, партнер і керівник податкової практики, прокоментував: «Ми раді вітати Віталія у нашій команді. Його значний професійний досвід посилить нашу команду у світлі зростаючої кількості масштабних проектів. Ми продовжуємо розширювати експертизу і нарощувати можливості податкової практики зокрема завдяки залученню експертів такого високого рівня».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: