fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вільні гроші у бізнесі

12/ 03/ 2024
  На сторінці Банку Львів ми часто розповідаємо історії наших клієнтів – вільних людей. Настав час трохи поговорити і про вільні гроші у бізнесі. Передусім, чи існують вони взагалі? А якщо так, як ними розпорядитися якнайкраще? За порадами ми звернулися до Миколи Семчишина, керівника Тернопільського відділення Банку Львів. Він відгукнувся корисним та вкрай актуальним блогом: «Насамперед треба розуміти: в бізнесі вільних грошей не буває. Існують лише тимчасово вільні гроші. Тобто такі, що не використовуються зараз для закриття поточних бізнес-потреб. Поясню детальніше. Скажімо, ви власник підприємства, яке має яскраво виражену сезонність. Природно, що будуть періоди, коли ви отримали кошти на рахунки, проте немає потреби в їхньому негайному використанні. Можливо, ви навіть вирішили їх накопичувати, щоб, наприклад, модернізувати обладнання. В такому разі в мене для вас гарні новини: у вас зявилися тимчасово вільні гроші.  А чи є спосіб їх примножити? Ну звісно, що так, інакше я б не писав цей блог. У Банку Львів ми завжди говоримо клієнту про можливість ефективно використати тимчасово вільні гроші. Якщо підприємець чітко розуміє тривалість періоду, протягом якого він точно не буде їх потребувати, ми зазвичай пропонуємо відкрити депозитний рахунок. Так підприємство отримає гарантовано високі відсоткові виплати. Якщо ж спрогнозувати потребу у грошах клієнт не в змозі, ми рекомендуємо розмістити кошти на ощадному рахунку. Так, відсоткові виплати будуть меншими, але скористатися грошима можна в будь-який момент. Втім, одне з найкращих рішень, яке ми часто радимо клієнтам зараз – відкриття депозитної лінії. На практиці це дає змогу бізнесу в межах одного рахунку розміщувати безліч траншів із різними термінами. І водночас – гнучко керувати вільними коштами. Не варто забувати, що бізнес-депозити – це один із найліквідніших інструментів для приросту заощаджень. І ці кошти можна швидше забрати та використати для бізнесу. На вашу впевненість працюватиме і реноме вашого банкіра. У Банку Львів ми принципово не даємо універсальних порад, бо таких немає. Наше кредо – будувати відверті та довірливі відносини. Тільки так можна краще зрозуміти потреби й можливості кожного окремого бізнесу. І, відповідно, надати актуальні фінансові рішення на основі глибокого аналізу та накопиченої експертизи. Наша ціль – пропонувати клієнту лише найкращі опції. Бо бути вільним – це завжди мати оптимальне рішення». Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як уже зараз розумно управляти власними фінансами – звертайтеся за посиланням: https://www.banklviv.com/business-deposit-funds

На сторінці Банку Львів ми часто розповідаємо історії наших клієнтів – вільних людей. Настав час трохи поговорити і про вільні гроші у бізнесі. Передусім, чи існують вони взагалі? А якщо так, як ними розпорядитися якнайкраще?

За порадами ми звернулися до Миколи Семчишина, керівника Тернопільського відділення Банку Львів. Він відгукнувся корисним та вкрай актуальним блогом:

«Насамперед треба розуміти: в бізнесі вільних грошей не буває. Існують лише тимчасово вільні гроші. Тобто такі, що не використовуються зараз для закриття поточних бізнес-потреб. Поясню детальніше.

Скажімо, ви власник підприємства, яке має яскраво виражену сезонність. Природно, що будуть періоди, коли ви отримали кошти на рахунки, проте немає потреби в їхньому негайному використанні. Можливо, ви навіть вирішили їх накопичувати, щоб, наприклад, модернізувати обладнання. В такому разі в мене для вас гарні новини: у вас з’явилися тимчасово вільні гроші. 

А чи є спосіб їх примножити? Ну звісно, що так, інакше я б не писав цей блог. У Банку Львів ми завжди говоримо клієнту про можливість ефективно використати тимчасово вільні гроші. Якщо підприємець чітко розуміє тривалість періоду, протягом якого він точно не буде їх потребувати, ми зазвичай пропонуємо відкрити депозитний рахунок. Так підприємство отримає гарантовано високі відсоткові виплати. Якщо ж спрогнозувати потребу у грошах клієнт не в змозі, ми рекомендуємо розмістити кошти на ощадному рахунку. Так, відсоткові виплати будуть меншими, але скористатися грошима можна в будь-який момент.

Втім, одне з найкращих рішень, яке ми часто радимо клієнтам зараз – відкриття депозитної лінії. На практиці це дає змогу бізнесу в межах одного рахунку розміщувати безліч траншів із різними термінами. І водночас – гнучко керувати вільними коштами.

Не варто забувати, що бізнес-депозити – це один із найліквідніших інструментів для приросту заощаджень. І ці кошти можна швидше забрати та використати для бізнесу. На вашу впевненість працюватиме і реноме вашого банкіра.

У Банку Львів ми принципово не даємо універсальних порад, бо таких немає. Наше кредо – будувати відверті та довірливі відносини. Тільки так можна краще зрозуміти потреби й можливості кожного окремого бізнесу. І, відповідно, надати актуальні фінансові рішення на основі глибокого аналізу та накопиченої експертизи. Наша ціль – пропонувати клієнту лише найкращі опції. Бо бути вільним – це завжди мати оптимальне рішення».

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як уже зараз розумно управляти власними фінансами звертайтеся за посиланням: https://www.banklviv.com/business-deposit-funds

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: