fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відшкодування за вкладами у збанкрутілих банках через Дію

09/ 01/ 2024
  Зовсім нещодавно Дія у співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб запустили нову послугу за допомогою якої з’явилась можливість подати заяву на відшкодування свого вкладу. Зазначається, що на сьогодні відшкодуванню підлягають 1.4 млн вкладів на загальну суму 3.2 млрд грн. Відтак, вкладнику тепер не потрібно відвідувати відділення банків-агентів Фонду, відкидаючи бюрократичну процедуру. Слід зазначити, у квітні минулого року ВРУ прийняла закон, у відповідності до якого відшкодуванню підлягають 100% всіх вкладів. Отже, якщо у Вас був вклад у збанкрутілому банку - слід виконати наступні дії: ✅ відкрити Повернення вкладів у розділі «Вклади» ✅ вибрати збанкрутілий банк. В тому випадку, якщо вклади були у декількох збанкрутілих банках – потрібно подавати декілька окремих заяв ✅ зазначити свою картку «єПідтримка». Така картка повинна відкрита у одному із банків-партнерів Фонду ( Приват, ПУМБ, Universal Bank/Monobank і тд. ) ✅ уточнити контакті дані та підписати заявку Дія.Підписом 🛑 Щодо строків: заява надсилається зазначеному банку та проходить верифікацію протягом 3 днів в автоматичному режимі. На сьогодні же у вкладників є 3 варіанта отримання коштів від Фонду гарантування вкладів. Перший  - прийти до відділення банку-партнеру Фонду. Другий  - використати інструмент дистанційних онлайн-виплат, які пропонують 5 банки-агенти Фонду. І нарешті останній – через Дію – скористатися послугою Повернення вкладів. Очевидно, що через Дію подати заявку найзручніше та не потрібно зайвий раз стояти в чергах, отримуючи купу паперових документів.

Зовсім нещодавно Дія у співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб запустили нову послугу за допомогою якої з’явилась можливість подати заяву на відшкодування свого вкладу. Зазначається, що на сьогодні відшкодуванню підлягають 1.4 млн вкладів на загальну суму 3.2 млрд грн. Відтак, вкладнику тепер не потрібно відвідувати відділення банків-агентів Фонду, відкидаючи бюрократичну процедуру. Слід зазначити, у квітні минулого року ВРУ прийняла закон, у відповідності до якого відшкодуванню підлягають 100% всіх вкладів.

Отже, якщо у Вас був вклад у збанкрутілому банку – слід виконати наступні дії:

✅ відкрити Повернення вкладів у розділі «Вклади»

✅ вибрати збанкрутілий банк. В тому випадку, якщо вклади були у декількох збанкрутілих банках – потрібно подавати декілька окремих заяв

✅ зазначити свою картку «єПідтримка». Така картка повинна відкрита у одному із банків-партнерів Фонду ( Приват, ПУМБ, Universal Bank/Monobank і тд. )

✅ уточнити контакті дані та підписати заявку Дія.Підписом

🛑 Щодо строків: заява надсилається зазначеному банку та проходить верифікацію протягом 3 днів в автоматичному режимі.

На сьогодні же у вкладників є 3 варіанта отримання коштів від Фонду гарантування вкладів. Перший  – прийти до відділення банку-партнеру Фонду. Другий  – використати інструмент дистанційних онлайн-виплат, які пропонують 5 банки-агенти Фонду. І нарешті останній – через Дію – скористатися послугою Повернення вкладів. Очевидно, що через Дію подати заявку найзручніше та не потрібно зайвий раз стояти в чергах, отримуючи купу паперових документів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: