fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відпочинок у новому форматі: CityBreak у Дубаї на крилах SkyUp

26/ 10/ 2020
  CityBreak – розумний відпочинок для тих, хто цінує свій час і комфорт – стає ще розумніше. Тепер він доступний і в Дубаї, а ми продовжуємо вдосконалювати формат коротких подорожей і відтепер відкрили можливість пасажирам самостійно обирати дату та кількість днів поїздки. Знайти найбільш вигідний і зручний варіант CityBreak можна на сайті авіакомпанії в спеціальному розділі. Залежно від польотної програми пасажири можуть обрати різну кількість днів перебування в Дубаї. Так, на найближчі дати в жовтні доступні подорожі на 2-3 ночі, а ті, хто планує відпочинок у листопаді чи грудні зможуть за бажанням залишитись в Дубаї й 4 ночі. CityBreak – популярний у всьому світі формати відпочинку для тих, хто не планує надовго залишати власні справи, але потребує зміни обстановки. Smart-пропозиція дозволяє придбати квитки та забронювати готель за спеціальною ціною. Кілька днів в іншому місті допомагають перезавантажитись та отримати нові враження й емоції. В Україні SkyUp представила CityBreak у 2020 році й дозволяє створити собі яскравий відпочинок у Дубаї чи  Стамбулі. Що потрібно знати для поїздки в Дубай З 1 серпня 2020 року для вїзду в Дубай потрібно надати оригінал негативного результату ПЛР-тестування англійською мовою з печаткою лабораторії, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ. Сертифікат має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності. Необхідно мати поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, повязані з лікуванням Covid-19 на території країни. Пасажири повинні заповнити анкету, яка видається на борту літака під час польоту, а після прильоту передати її представникам карантинної служби. До вильоту пасажири мають встановити мобільний додаток Covid19 - DXB Smart App та зареєструватись у ньому для подальшого можливого спілкування з органами охорони здоровя ОАЕ. Після прильоту в Дубай проводиться обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування. Після нього та до офіційного повідомлення про негативний результат усі туристи мають знаходитись на самоізоляції. Результат тесту повинен надійти у мобільний застосунок протягом 24-х годин. Звертаємо увагу, що у міжнародному аеропорту Дубай реєстрація є платною. Пасажири можуть зареєструватись безкоштовно онлайн в особистому кабінеті на сайті SkyUp, а потім обовязково отримати посадковий талон на стійці реєстрації. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

CityBreak – розумний відпочинок для тих, хто цінує свій час і комфорт – стає ще розумніше. Тепер він доступний і в Дубаї, а ми продовжуємо вдосконалювати формат коротких подорожей і відтепер відкрили можливість пасажирам самостійно обирати дату та кількість днів поїздки.

Знайти найбільш вигідний і зручний варіант CityBreak можна на сайті авіакомпанії в спеціальному розділі. Залежно від польотної програми пасажири можуть обрати різну кількість днів перебування в Дубаї. Так, на найближчі дати в жовтні доступні подорожі на 2-3 ночі, а ті, хто планує відпочинок у листопаді чи грудні зможуть за бажанням залишитись в Дубаї й 4 ночі.

CityBreak – популярний у всьому світі формати відпочинку для тих, хто не планує надовго залишати власні справи, але потребує зміни обстановки. Smart-пропозиція дозволяє придбати квитки та забронювати готель за спеціальною ціною. Кілька днів в іншому місті допомагають перезавантажитись та отримати нові враження й емоції. В Україні SkyUp представила CityBreak у 2020 році й дозволяє створити собі яскравий відпочинок у Дубаї чи  Стамбулі.

Що потрібно знати для поїздки в Дубай

  • З 1 серпня 2020 року для в’їзду в Дубай потрібно надати оригінал негативного результату ПЛР-тестування англійською мовою з печаткою лабораторії, зробленого не більше ніж за 96 годин до прибуття в ОАЕ. Сертифікат має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності.
  • Необхідно мати поліс медичного страхування, що покриває можливі витрати, пов’язані з лікуванням Covid-19 на території країни.
  • Пасажири повинні заповнити анкету, яка видається на борту літака під час польоту, а після прильоту передати її представникам карантинної служби.
  • До вильоту пасажири мають встановити мобільний додаток Covid19 – DXB Smart App та зареєструватись у ньому для подальшого можливого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ.
  • Після прильоту в Дубай проводиться обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування. Після нього та до офіційного повідомлення про негативний результат усі туристи мають знаходитись на самоізоляції. Результат тесту повинен надійти у мобільний застосунок протягом 24-х годин.

Звертаємо увагу, що у міжнародному аеропорту Дубай реєстрація є платною. Пасажири можуть зареєструватись безкоштовно онлайн в особистому кабінеті на сайті SkyUp, а потім обов’язково отримати посадковий талон на стійці реєстрації.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: