fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відновлення звітності резидентів Дія.City

23/ 02/ 2024
  17 липня 2024 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2024 року № 163 «Деякі питання відновлення звітності резидентів Дія Сіті». Ця постанова скасовує попередню Постанову № 382 від 29 березня 2022 року «Деякі питання функціонування правового режиму Дія Сіті у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні». Нова постанова № 163 визначає правила звітності для резидентів Дія Сіті на 2024 рік: Річні звіти про відповідність і незалежні аудиторські висновки за 2023 рік резиденти повинні подати до 1 червня 2024 року. Початкові звіти про відповідність у 2024 році не подаються. Резиденти не втрачають статус через невідповідність критеріям щодо кількості фактичних працівників, їхньої заробітної плати (винагороди) і розміру частки кваліфікованого доходу за результатами звітування за 2023 рік. З 1 березня 2024 року резиденти зобовязані відповідати всім вимогам Дія Сіті, щоб зберегти статус резидента у 2025 році. Ця постанова є важливим кроком у відновленні повноцінної роботи режиму Дія Сіті незважаючи на те, що воєнний стан в Україні триває. BDO в Україні готова допомогти вашому бізнесу адаптуватися до нових вимог, забезпечити своєчасне відновлення звітності та пройти аудит без зайвих труднощів. Наші фахівці володіють усіма необхідними знаннями і досвідом, щоб бізнес відповідав усім нормам і критеріям. Замовляйте аудит для компанії / резидента Дія Сіті у BDO в Україні.

17 липня 2024 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2024 року № 163 «Деякі питання відновлення звітності резидентів Дія Сіті».

Ця постанова скасовує попередню Постанову № 382 від 29 березня 2022 року «Деякі питання функціонування правового режиму Дія Сіті у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні».

Нова постанова № 163 визначає правила звітності для резидентів Дія Сіті на 2024 рік:

  • Річні звіти про відповідність і незалежні аудиторські висновки за 2023 рік резиденти повинні подати до 1 червня 2024 року.
  • Початкові звіти про відповідність у 2024 році не подаються.
  • Резиденти не втрачають статус через невідповідність критеріям щодо кількості фактичних працівників, їхньої заробітної плати (винагороди) і розміру частки кваліфікованого доходу за результатами звітування за 2023 рік.
  • З 1 березня 2024 року резиденти зобов’язані відповідати всім вимогам Дія Сіті, щоб зберегти статус резидента у 2025 році.

Ця постанова є важливим кроком у відновленні повноцінної роботи режиму Дія Сіті незважаючи на те, що воєнний стан в Україні триває.

BDO в Україні готова допомогти вашому бізнесу адаптуватися до нових вимог, забезпечити своєчасне відновлення звітності та пройти аудит без зайвих труднощів. Наші фахівці володіють усіма необхідними знаннями і досвідом, щоб бізнес відповідав усім нормам і критеріям.
Замовляйте аудит для компанії / резидента Дія Сіті у BDO в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: