fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкриваємо Україну світу: SkyUp привіз перших туристів із Саудівської Аравії

22/ 06/ 2021
  20 червня міжнародний аеропорт «Львів» прийняв перший чартерний літак SkyUp з Ель-Касима, Саудівська Аравія. Очікується, що цей рейс відкриє низку запланованих авіакомпанією з країн Перської затоки до України. Важливим кроком до залучення туристів із таких країн, як Саудівська Аравія, Кувейт, Оман тощо, стала ухвалена минулого року указом президента лібералізація візового режиму. За словами голови Держтуризму Мар’яни Олеськів, країни Перської затоки разом із Центральною Азією є пріоритетними напрямками для розвитку вїзного туризму в Україну. Ми щиро вдячні Посольствам Саудівської Аравії в Україні та України в Королівстві Саудівська Аравія, а також міністерствам закордонних справ і державним авіаційним службам країн за активне сприяння реалізації туристичного потенціалу та поглибленню партнерських відносин між Саудівською Аравією та Україною, в тому числі  докладення зусиль до організації рейсу SkyUp Ель-Касим — Львів.

20 червня міжнародний аеропорт «Львів» прийняв перший чартерний літак SkyUp з Ель-Касима, Саудівська Аравія. Очікується, що цей рейс відкриє низку запланованих авіакомпанією з країн Перської затоки до України.

Важливим кроком до залучення туристів із таких країн, як Саудівська Аравія, Кувейт, Оман тощо, стала ухвалена минулого року указом президента лібералізація візового режиму. За словами голови Держтуризму Мар’яни Олеськів, країни Перської затоки разом із Центральною Азією є пріоритетними напрямками для розвитку в’їзного туризму в Україну.

Ми щиро вдячні Посольствам Саудівської Аравії в Україні та України в Королівстві Саудівська Аравія, а також міністерствам закордонних справ і державним авіаційним службам країн за активне сприяння реалізації туристичного потенціалу та поглибленню партнерських відносин між Саудівською Аравією та Україною, в тому числі  докладення зусиль до організації рейсу SkyUp Ель-Касим — Львів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: