fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція ЕВА: Медична реформа очима пацієнта – що зміниться вже в 2018р.

24/ 04/ 2018
  Кожного дня у законодавство країни вносяться різні зміни, які звичайні люди відчувають на собі лише опосередковано. Медична реформа, що була прийнята в цьому році, стосується всіх. Піклуючись про кожного, Харківський офіс Асоціації у партнерстві з ЮФ ILF у рамках відкритої лекції показав, що поміняється в медичних послугах для пересічного громадянина, бо 90 % людей так і не розуміють як їм вибрати лікаря, що вони можуть вимагати і як можуть захищатися в разі порушення лікарем / лікарнею їх прав. Олена Хитрова, керівник практики Медицина і фармація ЮФ ILF, розповіла як і коли підписувати декларацію з лікарем, як буде працювати електронна система е-Нealth та як медреформа захистить пацієнтів від лікарської помилки тощо.

Кожного дня у законодавство країни вносяться різні зміни, які звичайні люди відчувають на собі лише опосередковано. Медична реформа, що була прийнята в цьому році, стосується всіх. Піклуючись про кожного, Харківський офіс Асоціації у партнерстві з ЮФ ILF у рамках відкритої лекції показав, що поміняється в медичних послугах для пересічного громадянина, бо 90 % людей так і не розуміють як їм вибрати лікаря, що вони можуть вимагати і як можуть захищатися в разі порушення лікарем / лікарнею їх прав.

Олена Хитрова, керівник практики Медицина і фармація ЮФ ILF, розповіла як і коли підписувати декларацію з лікарем, як буде працювати електронна система е-Нealth та як медреформа захистить пацієнтів від лікарської помилки тощо.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: