fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрили “Гарячу лінію” та повний доступ для закупівельників медзасобів

03/ 04/ 2020
  На час карантину YouControl відкриває “гарячу лінію” для консультацій щодо медзакупівель та повний доступ для всіх, хто їх здійснює. Зараз як ніколи набирають оберти закупівлі медичних засобів. Часто вони потрібні “на позавчора”. Державні підприємства, представники бізнесу, благодійні фонди та ініціативні групи шукають постачальників товарів, які стали раптово дефіцитними. Разом із процесом комплектації лікарень триває і забезпечення потреб співробітників, котрі залишаються на робочих місцях під час карантину (працівники магазинів, супермаркетів, стратегічних підприємств).  Така метушня та невизначеність ‒ якраз сприятливе середовище для шахраїв. Та й старі партнери в такі часи можуть підвести. Саме тому команда YouControl своїми ініціативами вирішила підтримати той бізнес, що зараз є найбільш вразливим, але працює заради всіх нас. Для всіх, кому потрібна перевірка медпостачальника саме зараз, ми виділили спеціальну “гарячу лінію”. Дзвоніть: 044-334-50-90 (безкоштовно). Працює щоденно з понеділка по пятницю з 9 до 18 години. Кваліфікований спеціаліст допоможе вам розібратись, хто перед вами: надійний постачальник чи шахрай, котрий може зникнути з грошима одразу після передплати.  Якщо ви вже знаєте, як працює система YouControl та готові перевіряти медпостачальників самостійно, отримайте повний доступ. Для цього потрібно лише заповнити форму із запитом. “Коли кожна хвилина важлива і кожна копійка на рахунку, немає зайвих ресурсів на ненадійних контрагентів. Ми всі в одному човні, тому повинні підтримувати один одного, щоб виплисти з цього “коронавірусноого болота”. Наша команда вирішила допомогти тим, що у нас виходить найкраще: перевіркою партнерів для закупівельників медичних засобів”, ‒ прокоментував Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

На час карантину YouControl відкриває “гарячу лінію” для консультацій щодо медзакупівель та повний доступ для всіх, хто їх здійснює.

Зараз як ніколи набирають оберти закупівлі медичних засобів. Часто вони потрібні “на позавчора”. Державні підприємства, представники бізнесу, благодійні фонди та ініціативні групи шукають постачальників товарів, які стали раптово дефіцитними. Разом із процесом комплектації лікарень триває і забезпечення потреб співробітників, котрі залишаються на робочих місцях під час карантину (працівники магазинів, супермаркетів, стратегічних підприємств). 

Така метушня та невизначеність ‒ якраз сприятливе середовище для шахраїв. Та й старі партнери в такі часи можуть підвести. Саме тому команда YouControl своїми ініціативами вирішила підтримати той бізнес, що зараз є найбільш вразливим, але працює заради всіх нас.

Для всіх, кому потрібна перевірка медпостачальника саме зараз, ми виділили спеціальну “гарячу лінію”. Дзвоніть: 044-334-50-90 (безкоштовно). Працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години.

Кваліфікований спеціаліст допоможе вам розібратись, хто перед вами: надійний постачальник чи шахрай, котрий може зникнути з грошима одразу після передплати. 

Якщо ви вже знаєте, як працює система YouControl та готові перевіряти медпостачальників самостійно, отримайте повний доступ. Для цього потрібно лише заповнити форму із запитом.

Коли кожна хвилина важлива і кожна копійка на рахунку, немає зайвих ресурсів на ненадійних контрагентів. Ми всі в одному човні, тому повинні підтримувати один одного, щоб виплисти з цього “коронавірусноого болота”. Наша команда вирішила допомогти тим, що у нас виходить найкраще: перевіркою партнерів для закупівельників медичних засобів”, ‒ прокоментував Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: