fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування Закону України «Про лобіювання»

Відбулась зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Віктором Павлущиком, Головою Національного агентства з питань запобігання корупції, та його командою. Учасники Асоціації мали можливість обговорити створення Реєстру прозорості НАЗК та інші питання застосування Закону України «Про лобіювання».

Наразі створення реєстру знаходиться на початковій стадії, відбувається розробка технічного завдання та укладання договору з розробником. Запустити реєстр планують до 1 січня 2025 року, тобто, до введення в дію ЗУ «Про лобіювання». Офіційні роз’яснення будуть доступні після запуску реєстру, до того ж, планується тестовий етап перед його остаточним запуском.

Ми вдячні НАЗК за конструктивний підхід та сприяння створенню прозорого ринку лобіювання. Зі свого боку представники Асоціації наголосили на важливих моментах, які потребують додаткового урегулювання. Зокрема, акцентували на важливості звузити визначення комерційного інтересу та врегулювати статус голів комітетів в бізнес-асоціаціях, які є представниками компаній і не знаходяться у трудових відносинах з асоціаціями, але публічно можуть представляти позицію бізнесу в цілому, а не лише своєї компанії.

Дякуємо Віктору Павлущику та його колегам за відкритість та готовність до співпраці. Експерти Асоціації готові долучатися до тестування роботи реєстру та будуть вдячні НАЗК за таку можливість!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: