fbpx
Round table VRU

Вчора у Верховній Раді України відбувся круглий стіл «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною», в якому взяли участь представники Комітету деревообробної та меблевої галузі European Business Association. Основні тези від Голови Комітету Богдана Цуприка:- Недоцільність створення єдиного суб’єкта господарювання в галузі лісового господарства та ліквідації державних лісогосподарських підприємств як юридичних осіб.- Необхідність законодавчо закріплених правил реалізації необробленої деревини. Такі правила повинні бути спрямовані на раціональне і ефективне використання деревини (насамперед, дефіцитної), враховувати інтереси вітчизняних виробників та специфіку різних видів деревообробки, розповсюджуватися на всіх постійних лісокористувачів.- Забезпечення прозорості та публічності інформації, пов’язаної з лісовим господарством.Євген Кузьменко Volodymyr Bondar Остап Єднак - Ostap Yednak Валентин Колєчкін (Valentyn Koliechkin) Любов Полякова (Liubov Poliakova) Максим Мартинюк Viktor Melnichenko Державне агентство лісових ресурсів України Міністерство аграрної політики та продовольства України

Posted by European Business Association on Tuesday, November 6, 2018

Круглий стіл «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною»

У Верховній Раді України відбувся круглий стіл «Міжнародні аспекти корупційних зловживань при торгівлі українською деревиною», в якому взяли участь представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації.

Основні тези від Голови Комітету Богдана Цуприка:

  • Недоцільність створення єдиного суб’єкта господарювання в галузі лісового господарства та ліквідації державних лісогосподарських підприємств як юридичних осіб.
  • Необхідність законодавчо закріплених правил реалізації необробленої деревини. Такі правила повинні бути спрямовані на раціональне і ефективне використання деревини (насамперед, дефіцитної), враховувати інтереси вітчизняних виробників та специфіку різних видів деревообробки, розповсюджуватися на всіх постійних лісокористувачів.
  • Забезпечення прозорості та публічності інформації, пов’язаної з лісовим господарством.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: