fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Факти про клінічні випробування

Щороку 20 травня у світі відзначається Міжнародний день клінічних досліджень. Вважається, що у цей день ще в 1747 році почалося відоме дослідження шотландського морського лікаря Джеймса Лінда, перше контрольоване клінічне дослідження сучасної епохи, коли він вилікував 12 моряків та виявив, чим лікується цинга.

В 2009 р. під егідою Європейської Бізнес Асоціації було засновано Підкомітет з клінічних досліджень. Наразі Підкомітет об’єднує 33 компанії, які задіяні в організації більшості КД в Україні (R&D фармацевтичні компанії, контракт­но-дослідницькі та логістичні сервісні організації). Діяльність Підкомітету зосереджена на питаннях гармонізації та вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює проведення в Україні клінічних досліджень, зокрема міжнародних, вирішенні регуляторних питань, а також підвищенні обізнаності громадськості щодо розвитку галузі клінічних досліджень в Україні.

З нагоди міжнародного Дня клінічних досліджень Підкомітет підготував спеціальний віжуалта цікаві факти про сферу КД в Україні і світі: Факти про клінічні дослідження та Факти про клінічні дослідження в Україні, з якими можна ознайомитись та розповсюджувати в соціальних мережах.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: