fbpx
Результати дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання

Презентація результатів дослідження поведінки споживачів щодо ситуації з користуванням авторським контентом в інтернеті та частоти скачування його споживачами на цифрові носії: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання.

Posted by European Business Association on Monday, June 1, 2020

Дослідження поведінки споживачів щодо цифрового контенту: висновки для обговорення збору з техніки за приватне копіювання

У травні 2020 року за ініціативи Комітету побутової електротехніки Асоціації компанія GfK провела дослідження поведінки споживачів в Україні щодо цифрового контенту, який захищається авторським правом.

Переглянути результати дослідження

Так, за гіпотетичну можливість завантажити авторський твір на свій гаджет, зберегти чи поділитися ним, на українців покладено ще один збір. За законом, розмір збору за приватне копіювання визначається акредитованими державою організаціями, його включено до вартості техніки та матеріальних носіїв. Тому, ініціатива щодо збільшення розміру збору в 3-4 рази спричинить подорожчання техніки та зростання тіньової економіки.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: